Charli D’Amelio ve Landon Barker New York’ta El Ele Göründü – Hollywood Life


landon barker charli d'amelio


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: WaveyPeter / SplashNews.com

Landon Barker ve Charli D’Amelio’nun ilişki gerçek anlaşma! İkili katıldı Makineli Tüfek Kelly’nin 28 Haziran’da Madison Square Garden’da birlikte bir konser verdi ve mekandan el ele çıkarken fotoğraflandılar. Landon gezi için tamamen siyah giyinirken, Charli siyah deri bir ceketle eşleştirilmiş beyaz bir üst ve etek giydi. 18 yaşındakiler, gezide birbirlerine yakın dururken çifte baktılar. Charli’nin kız kardeşi, Dixie D’Amelioikili ile de oldu.

landon barker charli damelio
Landon Barker ve Charli D’Amelio NYC’de. (WavyPeter / SplashNews.com)

Görünüm sadece bir gün sonra gelir İnsanlar ilk olarak Landon ve Charli’nin flört etmenin “erken aşamalarında” olduğunu bildirdi. Landon, MGK’nın gösterisinde sahneye sürpriz bir şekilde çıkmak için NYC’deydi ve Charli onu desteklemek için kalabalığın içindeydi. Landon, babasıyla arkadaş olan MGK’ya katıldı. Travis Barkerrock’çının “Die In California” şarkısının yorumu için.

Bu arada, California’daki evine dönen Travis, bilinmeyen bir tıbbi acil durumun ortasında hastaneye kaldırıldı. Karısı, Kourtney Kardashian, ambulanstan sedyeyle çıkarılırken yanındaydı. Landon, Instagram Story’de MGK konserinden çeşitli videolar yayınladı, ancak sosyal medyada babasının hastaneye kaldırılmasına değinmedi. Ancak kız kardeşi, Alabama Barkerhayranlarından kendi sayfasında “dua” istedi.

landon barker charli d'amelio
Landon Barker ve Charli D’Amelio el ele tutuşuyorlar. (WavyPeter / SplashNews.com)

Şimdiye kadar, Travis ve Kardashianlar neler olduğunu doğrulamadı. Ancak hastaneye kaldırılmadan önce Travis, “Tanrı beni korusun” diye tweet attı. Bu, Travis ve Kourtney’in bir buçuk yıllık flörtün ardından İtalya’daki düğümü bağlamasından sadece bir ay sonra geliyor. İkisi Ekim 2020’de bir araya gelmeden önce yıllardır arkadaştı ve Travis bir yıl sonra bir sonraki Ekim’i önerdi. 15 Mayıs’ta bir adliyede resmen evlendiler, ancak daha büyük törenlerini bir hafta sonra İtalya’da aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte yaptılar. Düğüne tüm çocukları katıldı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/charli-damelio-landon-barker-holding-hands-dating-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir