Charli D’Amelio, Landon Barker’a Gece Dışarı Çıktığında Sırtında Bir Yolculuk Veriyor


Charlie D’Amelio sahip Landon Barkergeri döndü.

Oğlu Travis Barker 22 Temmuz’un geç saatlerinde kız arkadaşının Instagram’ında sevimli bir görüntü sergiledi.

İçinde bir dizi enstantanebaşlığı “ironik derecede sıcak falan” diyen Charli, Landon ve arkadaşlarıyla geçirdiği eğlenceli geceyi belgeledi.

Sevimli bir fotoğrafta, yeni çift yan yana şık bir poz veriyor. Landon, siyah savaş botlarıyla havalı bir çift kot görünümü sallarken görülüyor; Charli ise çizme kot pantolon, Juicy Couture mavi kadife kapüşonlu ve yüksek topuklu sandaletlerle birlikte beyaz bir grafik tişört giyiyor. Başka bir resimde, TikToker erkek arkadaşına etkileyici bir sırtlama yolculuğu sunuyor.

Geçen ay, bir kaynak E’yi doğruladı! Her ikisi de 18 yaşındaki Charli ve Landon’ın “çıkmanın ilk aşamalarında” olduklarına dair haberler. Geçtiğimiz birkaç hafta içinde ikisi, Landon’ın boohooMAN koleksiyonunun Hollywood, Kaliforniya’da 14 Haziran’da lansmanı da dahil olmak üzere birlikte birçok gezide görüldü.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339227/charli-d-amelio-gives-landon-barker-a-piggyback-ride-on-night-out-with-friends?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir