Charli D’Amelio, Erkek Arkadaşı Landon Barker’ın ‘DWTS’ İle Onu Destekliyor – Hollywood Life


Charlie D'Amelio


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: WaveyPeter / SplashNews.com

Charlie D’Amelio ayna topu kupası için gidiyor! 18 yaşındaki TikTok yıldızı annesine karşı yarışacak, Heidi D’Ameliopartner ile Mark Ballas içinde Yıldızlarla Dans 31. sezon. Charli medyayla konuştu. HollywoodYaşamnasıl erkek arkadaş Landon Barker desteğini gösteriyor.

Charlie D'Amelio
Charli D’Amelio ve Landon Barker şu anda çıkıyor. (WavyPeter / SplashNews.com)

Charli, “Bu yolculuk boyunca yolun her adımında benimle birlikte,” dedi. “Travis [Barker] ve Kourtney [Kardashian], onlara anlattım ve onlar da çok heyecanlandılar. Genel olarak, gerçekten eğlenceli olacağını düşünüyorum. Çevremde çok büyük bir grup var. Landon harika, bu yüzden orada beni destekleyeceği için mutluyum.”

Kourtney’nin kardeşleriyle konuşmadığını itiraf etti. kim Kardashian ve Rob Kardashiandaha önce yarışan DWTS. Sadece 3 günlük provaları oldu ve Charli, yaptığı “iyileştirmeyi” şimdiden görebildiğini umduğunu söyledi. Charli, “Ne zaman bir şey hakkında heyecanlansam, o her zaman çok tatlı ve heyecanlı” dedi.

Charli ve Landon, Haziran 2022’de aşklarıyla halka açıldı. HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Landon’ın bir süre Charli’ye “aşık olduğunu” öğrendi. Kaynağımız, “Her ikisi için de işler gerçekten yeni ve genç olmalarına rağmen birbirlerine karşı güçlü hislerine rağmen işleri ağırdan almak istediklerine karar verdiler” dedi.

Charlie D'Amelio
Charli D’Amelio, annesi Heidi ile birlikte. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

D’Amelio Şovu yıldızlar Heidi ve Charli yapacak DWTS balo salonunda karşı karşıya gelen ilk anne ve kızı olarak tarihe geçti. Charli, “Annemle hiçbir konuda gerçekten rekabet etmedim,” dedi. “Birbirimizle rekabet eden bir aile değiliz ama başka şeylerle rekabet halindeyiz. Benim için, özellikle dans, bu yüzden ikimiz de birbirimiz için heyecanlı ve mutluyuz, ancak bu sezon kesinlikle küçük bir rekabet olacak.”

31. Sezon aynı zamanda Mark’ın 2017’den bu yana ilk sezonu. Mark, mirrorball kupasına yabancı değil. O kazandı DWTS önceki görev süresi boyunca iki kez. Charli ile yine iyi bir şansı var! Yıldızlarla Dans 31. sezon, 19 Eylül’de Disney+’ta canlı olarak yayınlanacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/charli-damelio-boyfriend-landon-barker-supporting-dancing-with-the-stars/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir