Charli D’Amelio, Dixie D’Amelio’nun Susuz Kalmasından Sonra Güncellemeyi Paylaşıyor – Hollywood Life


Charli ve Dixie D'Amelio


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Dixie D’Amelio iyi olacak 18 Mayıs Perşembe günü susuzluk nedeniyle aniden hastaneye kaldırılmasının ardından, kız kardeşi Charli D’Amelio olumlu bir güncelleme paylaştı. Charli, “Sadece susuz kaldı ve biraz sıvı aldı” dedi. Bu gece eğlence aynı gün D’Amelio Footwear ayakkabı lansman etkinliğinde. “Ama bu akşam D’Amelio Ayakkabı lansmanında olacak, yani onu göreceksin. O geliyor, şu anda hazırlanıyor.”

Charli ve Dixie D'Amelio
Image Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock

Günün erken saatlerinde, TMZ 21 yaşındaki Dixie’nin büyük lansman kutlaması öncesinde neredeyse bayıldıktan sonra ambulansla yakındaki bir hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Fotoğraflar, TikTok yıldızının gri atlet tarzı Calvin Klein spor sutyeni giydiğini ve tesise nakledilmeden önce sedyede yatarken kıpkırmızı göründüğünü gösteriyordu. “Doğrudan bilgiye” sahip kaynakların, çıkışa, Batı Hollywood’da çalışırken sosyal medya hissinin öğleden sonra sersemlemeye başladığını söylediği bildirildi.

“Tedbir” nedeniyle ambulans çağrıldı. Sonunda dehidrate edildi ve IV ile sıvılar verildi. Bu arada Dixie, hayranlarına hala monitörlere bağlıyken gösteri lansmanında olacağı konusunda güvence vermek için Snapchat’e gitti. “İyi misin?” diye sordu bir hayran, Dixie yazılı olarak tekrar oynatırken, “yapmalıyım [get] gösteri lansmanı için heyecanlı.”

Ayakkabılar, Dixie’nin sürekli gelişen kariyerinin büyük bir parçası haline geldi. Mart ayında Puma ile birlikte bir spor ayakkabı koleksiyonu çıkardı. “Kendi günlük modamda kişisel olarak yöneldiğim şeyle uyumlu stilleri seçerken çok eğlendim” dedi. İNSANLAR PUMA x DIXIE koleksiyonu zamanında. “Her şeyle uyumlu seçimler yaparak bu ayakkabıların çok yönlülüğünü gerçekten vurgulamak istedim. kimsenin dolap.”

Charli ve Dixie D'Amelio
Erik Pendzich/Shutterstock

Hayatına sürekli dönen ilgiye gelince, bunun biraz fazla olabileceğini kabul etti. “Açıkçası, yorumları okumamak veya dedikodulara dikkat etmemek herkes için zor olabilir, ancak bence her gün farklı” dedi. Spekülasyonlara karşı daha hassas hissettiğim günler var ve gerçekten rahatsız olmadığım başka günler de var. Hareketleri gözden geçirmeyi ve kendime her şeyi olduğu gibi kabul etme izni vermeyi takdir etmeyi öğrendim.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/charli-damelio-update-dixie-damelio-hospital-dehydration/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir