Charlamagne Tha God, Wendy Williams’ın Geri Dönüş Yapacağını Umduğunu Söyledi


İkisi o zamandan beri sığır etlerini ezdi – bunu doğruladı şimdi silinmiş selfie Yayınlanan Wendy Williams Gösterisi‘ın Instagram’ı Kasım 2019’da—ancak Charlamagne itiraf etti Aralık 2021 yıllardır konuşmadıkları Andy CohenSirius XM şovu Radyo Andy.

Charlamagne, “Sadece ondan nefret ediyorum – bu şekilde gitmek istemiyorum çünkü bunun son olup olmadığını bilmiyoruz” dedi. Günlük Pop. “Ama umarım bu bir son değildir. Umarım sağlığına kavuşur ve kendini toparlayıp istediği gibi eğilir.”

Wendy yakın zamanda küçük ekrana dönmeyebilir, ancak hayranlar Charlamagne’yi Comedy Central gece yarısı talk show’unun yeni sezonunda yakalayabilirler. Bir Hafta Cehennemi. resmen başlıklı Tha Tanrı’nın Dürüst Gerçeği44 yaşındaki oyuncu, dizinin ikinci sezona girmesine neden olan isim değişikliğinin ardındaki mantığı açıkladı.

“Çünkü Viacom ve Comedy Central’daki beyaz yönetici Bir Hafta Cehennemi daha çekici olurdu” diye şaka yaptı. “Ayrıca çekleri kestikleri ve bunu yaptıkları içindi. Odak blogları yapıyorlar ve araştırmayı yapıyorlar ve ‘Bu başlık daha çok izleyicilerimiz için haftalık bir gece yarısı talk show’u gibi geliyor’ dediler. Ve biliyorsun, kazanmak istiyorum, bu yüzden onunla savaşmayacağım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339670/charlamagne-tha-god-reveals-whether-he-thinks-wendy-williams-can-make-a-comeback?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir