Charity Lawson 20. Sezonun ‘Bekarlığa Veda’ Yıldızı – Hollywood Life


sadaka kanunu


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

27. sezon olarak Bekâr Rüzgar kendi kendine, ABC şimdiden gelecek sezon için hazırlanıyor. bekarlığa vedatek ve tek yıldız olacak BAĞIŞ HUKUKU! Hayırseverlik yarışmacı oldu Zach Shallcross’ mevsimi Bekârve Bachelorette olarak yeni rolü, Kadınlar Her Şeyi Anlatır 14 Mart’ta özel. Charity, Zach’in kendisine “aşık olduğunu” söylediği memleketi randevusunun ardından önceki bölümde elenmişti.

Boyunca Kadınlar Her Şeyi Anlatır bantlama, ev sahibi Jesse Palmer hanımlardan birinin hayatını sonsuza dek değiştirecek bir duyuru yapacağı konusunda sürekli alay etti. Kadınların hiçbiri neler olup bittiğinin farkında değildi. Çekimler bittikten sonra Charity, dizinin sosyal medya hesabı için “şu ya da bu” oyunu çektiğini düşündü. Çok az şey biliyordu, aslında bir sonraki bekarlığa veda partisi olduğu haberiyle vurulacaktı.

sadaka kanunları
‘The Bachelor’da hayır kurumu. (ABC)

Jesse ona birkaç standart “şu ya da bu” sorusu sorduktan sonra, “bekarlığa veda veya cennette bekar?” Charity biraz zaman aldı ama yanıt verdi, “Diyelim ki bekarlığa veda” İşte o zaman Jesse, dileğinin gerçekleştiğine dair bomba haberini bıraktı!

“Bu şu an gerçek mi? Aman Tanrım, ağlayacağım, dedi Charity. “Dalga mı geçiyorsun?!” Jesse, bunun kesinlikle gerçek anlaşma olduğuna dair ona güvence vermeli ve ardından bu fırsata evet dediğini doğruladı. “Ben Bachelorette’im, bunu ağlamadan, çığlık atmadan bile söyleyemem ama bir sonraki Bachelorette benim. Benim!” Hayırseverlik fışkırdı. “Hayatımın aşkını bulmak için sonsuza kadar bekledim ve kendimle tanışıp nişanlanabileceğim ve kelimenin tam anlamıyla sonsuza kadar mutlu olabileceğim aklımı başımdan alıyor.”

hayır kurumu Lawson Zach Shallcross
Charity, Zach ile bir randevuda. (ABC)

“Çok fazla duygu hissediyorum. Kendimi çok mutlu hissediyorum, çok minnettarım ve doğru kişiyle nişanlanmaya çok hazırım. Neredesin!? O geliyor! Bana benzeyen küçük kızlara böyle bir pozisyonda olmanın mümkün olduğunu göstermek için sabırsızlanıyorum. Birçok insanı gururlandıracağımı biliyorum.” bekarlığa veda genellikle yaz aylarında yayınlanır, ancak prömiyer tarihi henüz onaylanmadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/charity-lawson-the-bachelorette-season-20/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir