Channing Tatum ve Zoë Kravitz NYC Gezisi Sırasında El Ele Yürüyor


Hala güçlü gidiyor.

Zoë Kravitz erkek arkadaşıyla el ele görüntülendi Channing Tatum 18 Eylül’de New York’ta bir gezinti sırasında.

Güneşli günden yararlanan Batmanlı oyuncu, siyah kolsuz üst, kahverengi geniş paça pantolon ve Adidas Samba spor ayakkabı giyerek serin ve rahat görünümünü korudu. Siyah bir top şapkası ve gölgeler ile aksesuar yaptı. Bu arada, Sihirli Mike tar, siyah bir düğmenin altına mavi bir tişörtün yanı sıra pas rengi kot pantolon, kahverengi spor ayakkabı ve güneş gözlüğü taktı.

Gezi, çok özel çiftin ortaya çıkmasından bir ay sonra gelir. yatta öpüşürken fotoğraflandı Channing’in kızıyla İtalya’nın Positano kentinde tatildeyken her zaman9 yaşındaki eski eşiyle paylaştığı Jenna Dewan.

33 yaşındaki Zoë ve 42 yaşındaki Channing, ilk olarak yaklaşmakta olan gerilim filminde birlikte çalışırken bir ilişki geliştirdiler. kedi adasıBu, aktrisin ilk yönetmenlik denemesine işaret ediyor. Aylarca süren romantizm söylentilerinden sonra, ikisi Ekim 2021’de NYC’de el ele yürürken görüldüklerinde bir eşya olduklarını doğruladılar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347121/channing-tatum-and-zoe-kravitz-walk-hand-in-hand-during-nyc-outing?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir