Chaney Jones, Kanye “Ye” West’e Adanmış Dövmeyi Tanıttı


dan bir sayfa almak Pete Davidson?

Chaney Joneskiminle vakit geçirdi Kanye Batı, sol bileğinin yanında yeni bir dövme olarak görünen “ye” yazısıyla çıkış yaptı. Yeni mürekkebini, rap sanatçısının takma adını ve Ekim ayından bu yana yasal adını açık bir şekilde, çiftin ilk kez birlikte görülmesinden haftalar sonra 12 Mayıs’ta Instagram Hikayesinde sergiledi.

24 yaşındaki Chaney ve 44 yaşındaki Kanye, yakın zamanda Tokyo’da birlikte vakit geçirdiler. Flört söylentilerini ilk olarak Şubat ayının sonlarında, onunla olan kasırga romantizminin ardından ateşlediler. Julia Fox.

Mart ayında rap sanatçısına yakın bir kaynak E! Habere göre “Chaney ile eğleniyorsunuz” diye ekledi, “Son iki haftadır birlikte çok zaman geçiriyorlar ve Chaney onun şirketini seviyor. Chaney onunla seyahat ediyor ve iyi vakit geçiriyorlar.” Haftalar sonra, Chaney ve Kanye bir Los Angeles Lakers maçında rahat görünürken fotoğraflandılar ve hatta jumbotron’da birlikte göründüler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330784/chaney-jones-debuts-tattoo-dedicated-to-kanye-ye-west?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın