Chaney Jones, Instagram’da Flört Yorumuyla Kanye West’e Cevap Verdi – Hollywood Life


Chaney Jones, Kanye West


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Chaney Jones24 ve Kanye Batı, 44, Instagram’da birbirlerine olan hayranlıklarını herkesin önünde sergiliyorlar. Esmer güzel, iki ayrı gönderi paylaştı. çıplak sırf bodysuit ve bir gümüş bikini, ve rapçi onlara siyah bir kalp emojisi bırakarak yanıt verdi. Kendi siyah kalp emojisi ve “Beni biraz seviyorum uuuu” sözleriyle yanıtına yorum yapması uzun sürmedi.

Chaney Jones, Kanye West
Chaney Jones ve Kanye West, Instagram’da birbirlerine aşklarını gösteriyorlar. (Instagram’ın izniyle)

Chaney ve Kanye’nin Instagram’daki paylaşımları, ikisi de yakın zamanda Japonya’ya kaçmanın keyfini çıkardıktan sonra geldi. Bir kaynak bize gezinin onları “yaklaştırdığını” ve Ye’nin yeni aşkının gerçekten “harika” bir kadın olduğunu düşündüğünü söyledi. Bir kaynak, “Japonya, Kanye’nin dünyada ziyaret etmek için en sevdiği yerlerden biri ve sık sık kaçmak ve her şeyden uzaklaşmak için gittiği bir yer” dedi. HollywoodYaşam. “Chaney’i davet etti çünkü biraz işi için orada olmasına rağmen çok fazla boş zaman geçirmeyi planlıyor ve onun mükemmel bir yol arkadaşı olacağını düşündü.”

Chaney Jones, Kanye West
Chaney Jones’un Kanye West’e seksi yanıtı. (Twitter/Instagram’ın izniyle)

“İlişkileri söz konusu olduğunda, Kanye buna çok fazla baskı yapmaya çalışmıyor ve sadece her şeyi olduğu gibi kabul ediyor. Ama aynı zamanda, Chaney’nin kocaman bir kalbi olan harika bir kadın olduğunu düşünüyor,” diye devam etti kaynak. “Başkalarının onun amaçlarını sorguladığı zamanlarda, anlaşıldığını hissettirdi. Chaney onu güldürüyor ve onun hayatında gerçekten olumlu bir ışık oldu. Bu gezi onları kesinlikle daha da yakınlaştırdı ve Kanye onunla geçirdiği her andan keyif aldı.”

Chaney ve Kanye yolculukları sırasında birbirleriyle rahatlarken görüldü ve bir noktada yakın ve kollarını birbirine dolayarak yürürken fotoğrafları çekildi. Ziyaret, Malibu, CA’da bir akşam yemeği randevusu ve Utah’ta bir tatil de dahil olmak üzere ABD’de görüldükleri birkaç gezinin ardından geldi. Hatta ailesiyle özel bir gezide tanıştı.

Muhabbet kuşları bu yılın başlarında Kanye’den ayrıldıktan sonra çıkmaya başladı. kim Kardashian, kiminle dört çocuğu paylaşıyor. Uzun saçlı model, benzer görünümleri nedeniyle sık sık Kim ile karşılaştırılsa da, kendi cildine tamamen güveniyor ve eleştirmenlerin onu rahatsız etmesine izin vermiyor gibi görünüyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/chaney-jones-flirty-comment-kanye-west-photo-heart/

Yorum yapın