Chanel West Coast’un Siyah Mini Elbiseli Bebeği ‘Jurassic World’de – Hollywood Life


Chanel Batı Sahili


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Chanel Batı Sahili katıldı Jurassic Dünya 3 LA’da 6 Haziran’da bebeğinin karnını seksi bir kıyafetle kucakladığında gösterime girdi. 33 yaşındaki oyuncu, üstüne siyah blazer ceket ve dar, spagetti kayışlı siyah saten mini elbise giydiğinde muhteşem görünüyordu.

Chanel Batı Sahili
Chanel West Coast, 6 Haziran’da Los Angeles’taki ‘Jurassic World 3’ galasında, dar siyah saten mini elbisesi ve mücevherlerle bezeli blazer ceketiyle bebeğinin kalçasını sergiledi. (Broadimage/Shutterstock)

Chanel, bebek yumruğunu bu dar küçük mini ile kucakladı ve büyük boy blazeri göz kamaştırıcı kristallerle kaplıydı. Bir çift renkli, taş kaplı topuklu ayakkabı ve siyah pırlanta gerdanlık kolye ile aksesuar yaptı. Chanel, Instagram’da ayakkabılarının bir fotoğrafını yayınladı ve “Dinozorlar topuklu ayakkabı giyseydi havanın bu olacağını hissettim” yazdı.

Chanel son zamanlarda bir dizi muhteşem kıyafeti sallıyor ve daha geçen gece MTV Movie & TV Awards’a katıldığında dar payet çiçekli Dolce & Gabbana mini elbisesi giydi. Uzun kollu elbise bebeğini mükemmel bir şekilde sardı ve güzel, parlak pembe çiçeklerle kaplıydı.

Görünümüne aynı tasarımcıdan bir çift siyah sivri burunlu Christian Louboutin topuklu ayakkabı ve bir debriyaj ile aksesuar kazandırdı. Kahverengi saçlarını, yüzünün önünde iki dalgalı parça bırakacak şekilde orta bölünmüş, yüksek bir at kuyruğuna geri atan Savannah Calderon şekillendirdi. Makyajına gelince, Chanel, makyaj sanatçısı Brenda Monique tarafından yapılan boğucu, dumanlı bir göz ve parlak pembe dudak salladı.

Chanel erkek arkadaşıyla ilk bebeğini bekliyor Dom Fenison ve çift resmen bir yıl önce halka açıldı. Chanel, bebek yumruğunu ilk kez 5 Haziran’da MTV Film ve TV Ödülleri’nde görücüye çıkardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/chanel-west-coast-baby-bump-black-mini-dress-jurassic-world-photos/

Yorum yapın

SMM Panel