Chanel West Coast, Hamileliğinin Müziğini Nasıl Değiştirdiğini Açıkladı – Hollywood Life


Chanel Batı Sahili


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Olarak Chanel Batı Sahili kız bebeğini erkek arkadaşıyla karşılamaya hazırlanıyor Tom Fenison, 30 yaşında, aynı zamanda müziğinde yeni bir çağı karşılamaya hazırlanıyor. ÖZEL bir röportajda HollywoodYaşam33 yaşındaki rapçi ve medya kişiliği, söz konusu olduğunda “seslendirmeyi” planladığını açıkladı çünkü çocuğunun keyif alabileceği bir sanat yaratmak istiyor. “Yani, bilirsin, dışarıda çocukları olan ve hala bir sürü cırcırlı şeyler yapan bazı insanlar olduğunu biliyorum, ama ben ‘Hadi biraz yumuşatalım’ dedim” diye açıkladı. “Çocuklarımın bir gün müziğimi dinleyebilmelerini ve gurur duymalarını ve ‘Vay, annem neden bahsediyordu?’ gibi olmamalarını istiyorum. Bu çok komik çünkü konuştuğum şeyin konusu hakkında zaten çok daha bilinçliyim. Bu tıpkı annelik içgüdüsü gibi, sanırım diyebilirsiniz. Bu kesinlikle değişimi ve şu an hakkında yazdıklarımı etkiledi.”

Chanel’in hamileliği sadece yayınlamayı planladığı müziği değil, ne zaman yayınlayacağını da değiştirdi. “Komik çünkü geçen yıl üzerinde çalışmaya başladığım bu yaz bir albüm çıkarmayı planlıyordum, sonra hamileliği öğrendim ve bilirsiniz, genellikle albümü yayınladığınızda tur yapabilmek ve her şeyi yapabilmek istiyorsunuz. bunun için promosyon” dedi. “Yani benim gibi, yüksek riskli durumumla, bunu şimdilik beklemeye almanın daha iyi olduğunu hissettim.” Chanel’in “yüksek riskli durumu”, kalp şeklinde olduğu anlamına gelen bicornuat uterus olur. Anormal şekilli bir uterusa sahip olmak, düzensiz kanamalara ve ağrılı adetlere, düşüklere ve hatta erken doğuma neden olabilir.

Chanel Batı Sahili
Chanel West Coast, 6 Haziran 2022’deki ‘Jurassic World’ galasında bebek yumruğunu tutar (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

bu gülünçlük star, yüksek riskli hamileliği nedeniyle birkaç performansı iptal etmeyi içeren programını kesinlikle gevşettiğini ve hepsinde gümüş astarı bulduğunu söyledi. Gelişen müziğini bir kez daha tanımlamadan önce neşeyle, “Güzel olan, kaydetmek için tüm bu kadar zamanım var,” dedi. “Parti kayıtlarını zaten kilitli tuttum, bilirsiniz, zaten tüm o havayı aldık. Ve şimdi, diğer annelerin dinlemesi için gerçekten ilham verici, daha derin, daha düşünceli bir müzik yapmak istiyorum. Bu yüzden biraz daha derin konular olacak,” diye bir müzik videosu yayınlayan Chanel, hasta Nicky 2 Haziran’da fışkırdı.

Chanel West Coast ve erkek arkadaşı Tom Fenison
Chanel West Coast ve erkek arkadaşı Tom Fenison, 2022 MTV Film ve TV Ödülleri’nde poz veriyor: Chanel’in bebek yumruğunu çıkarırken senaryosuz (Fotoğraf: CraSH/ImageSPACE/Shutterstock)

Kendisi ve hasta Nicky’nin ortak çalışması “Time&Space” hakkında “Aslında bu daha da ciddi bir şarkı,” dedi. “Şarkı sözleri benim için çok şey ifade ediyor. Dinlerseniz, bilirsiniz, kariyerim boyunca verdiğim mücadelelerden ve müziğin benim için nasıl orada olduğundan bahsediyorum.

Chanel, 2 Haziran’da “Time&Space” videosunun yayınlandığı 2022 MTV Movie & TV Awards: Unscripted etkinliğinde hamileliğini duyurdu. İnce bebek göbeği, o gece hayrete düşürdüğü muhteşem mini çiçekli elbisenin altından görülebiliyordu. “Mutlu ve sağlıklı bir bebek için dua ediyorum” dedi. E! Haberler halının üstünde.

“Seni İstiyorum” şarkıcısı, Kasım ayında doğması beklenen bebeğinin cinsiyetini 19 Haziran’da Dom’un kendisine pembe konfeti yağdıran şemsiyesini açarken gösteren sevimli bir videosuyla paylaştı. “Kızımız olacak!!!” ona başlık attı İleti. “Seni seviyorum @domfenison, hayatıma girdiğin ve beni bu şekilde sevdiğin için teşekkür ederim. Dünyanın en iyi babası olacağını biliyorum!” Chanel ve Dom birbirlerini yıllardır tanıyorlar, ancak Dom’un Chanel’in Sevgililer Günü’nde yayınlanan “Vinyl” müzik videosunda rol almasından sonra 2022’nin başında romantik bir şekilde bir araya geldiler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/chanel-west-coast-pregnancy-changed-her-music/

Yorum yapın

SMM Panel