Chanel West Coast Hamile ve Erkek Arkadaşıyla İlk Bebek Bekliyor – Hollywood Life


Chanel West Coast erkek arkadaşı


Galeriyi görüntüle

Chanel Batı Sahili anne olacak! 33 yaşındaki rapçi ve gülünçlük star, model erkek arkadaşıyla ilk çocuğunu beklediğini doğruladı Dom Fenison ile E! Haberler 2 Haziran’da MTV Film ve TV Ödülleri: Senaryosuz. “Henüz erkek mi kız mı bilmiyorum. Sadece mutlu ve sağlıklı bir bebek için dua ediyorum” dedi. “Hayatımdaki bir sonraki yolculuk için gerçekten çok heyecanlıyım. Muhtemelen şimdiye kadarki en korkunç yolculuğum ama bazen korkutucu yollar en iyi sonlara götürür.”

Chanel, büyüyen bebek yumruğunu ödül töreninin halısında görücüye çıkardı. Payetlerle kaplanmış mini çiçekli elbisesiyle hayrete düşürdü ve göbeğine ince bir bakış attı. Uzun, esmer saçlarını kıvırcık yaptı ve beyaz halka küpelerle süslendi. Dom yeşil bir cep karesi ve yeşil elbise ayakkabılarıyla siyah bir takım elbise giydi.

Chanel West Coast erkek arkadaşı
Chanel West Coast ve Dom Fenison, 2022’de kırmızı halıda poz veriyor (Fotoğraf: Chelsea Lauren/Shutterstock)

Kaliforniyalı, hamileliğin bir “şok” olduğunu kabul etti, ancak ebeveyn olmak için çok heyecanlı olduğunu da sözlerine ekledi. Ayrıca, küçüğünün hangi hobileri aldığını görmekle ilgilendiğini söyledi. “Çok küçük yaşlardan itibaren şarkı söylemek, dans etmek ve televizyonda olmak istediğimi biliyordum” diye hatırlıyor. “Çocuğumun hayallerinin ne olduğunu görmek ve yol boyunca bunu sürdürmelerine yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum.”

Ayrıca, birkaç aylık erkek arkadaşıyla çocuk yetiştirme düşüncesi hakkında fışkırdı. “Dom kesinlikle hayatımda sahip olduğum en sağduyulu insan,” diye açıkladı. “Çocuk yetiştirmek kolay bir şey değil, bu yüzden iyi bir baba olmak için gerçekten böyle olmanız gerekiyor. O çok sakin ve rahat ve ben biraz daha çılgın olabilirim. Bence o benim için mükemmel bir denge.”

Dom ve Chanel, 2022’nin başlarında ilişkilerini halka açtılar, ancak birbirlerini uzun süredir tanıyorlar. “Onunla uzun zaman önce tanıştım ve neden ‘Oh, hadi takılalım falan’ diye hiç düşünmedim bilmiyorum” dedi. E! Haberler Şubat ayındaki 2022 MUAHS Ödülleri Galasında. “Yeniden bağlantı kurduk ve tekrar takılmaya başladık. Müzik videosu aslında birlikte olmamızı sağladı.” Dom, Sevgililer Günü’nde yayınlanan “Vinyl”in müzik videosunda yer aldı.

Chanel aynı zamanda anne olmanın onu “cırcırlı” müzik olarak tanımladığı şeyi nasıl etkileyebileceği konusunda da konuştu. MTV Film ve TV Ödülleri. “Karışımda hala birazcık cüretkar olacak, ama gerçekten daha ciddi ve düşünceli müzik yapmak için ilham aldığımı hissediyorum” dedi. “Çocuğumun müziğimi dinlemesini ve duyduğunda gurur duymasını ve ilham almasını gerçekten istiyorum.”

Müzikten bahsetmişken, medya kişiliği, bebek haberlerinin çıktığı gün “Time and Space” adlı single’ının müzik videosunu yayınladı. Bu kesinlikle anne adayı için heyecan verici bir gün! Chanel ve Dom’u tebrik ederim.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/chanel-west-coast-pregnant-first-baby-boyfriend/

Yorum yapın

SMM Panel