Chanel West Coast, BF Dom Fenison ile Evlenmek İstiyor – Hollywood Life


Chanel Batı Sahili


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Şimdi ilk çocuğuna hamile olduğuna göre, Chanel Batı Sahili erkek arkadaşıyla olan ilişkisinde bir sonraki adımı atmaya hazır Dom Fenison. 33 yaşındaki realite yıldızı ve rapçi doğruladı HollywoodYaşam Model beau’yla nişanlanmak ve evlenmek istediği ÖZEL bir röportajda – bu büyük planlarda görev almasına izin vermesine rağmen. “Ben zorlayıcı bir insan değilim. Bu yüzden bunu anlamasına izin vereceğiz,” dedi Chanel.

Chanel Batı Sahili
Chanel West Coast ve erkek arkadaşı Dom Fenison ‘Jurassic World 3’ galasında (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Chanel, çift hamilelik haberlerini paylaşmaya başladığında, kendisinin ve Dom’un ailelerinin aynı soruyu (nişan/evlilik hakkında) sorduklarını açıkladı. “O [Dom] dedesine demişti ki, ‘Dede, bunu bana özel olarak sorabilir misin?’ Yani biliyorsun, uzun vadeli planın bu olduğundan oldukça eminim,” diye açıkladı Chanel. “Bu hamilelik, ilişkimizde kesinlikle düşündüğümüzden biraz daha erken geldi, ama bu kaderdi ve hayatımızdaki mükemmel zamanlamaydı. Bu yüzden onunla gittik ve dediğim gibi, ben saldırgan biri değilim. Bence kalbinde doğru olanı yapacak.”

Şimdi muhteşem çiftin bir bebeği yolda olduğuna göre, kısa süre önce bir yeni müzik videosu ile birlikte hasta Nicky — onun ve Dom’un ilişkisinin eskisinden daha güçlü olduğunu paylaştı. “Bizi çok daha yakınlaştırdı” gülünçlük yıldız hamileliği hakkında konuştu. “Zaten çok yakındık ve çok aşıktık, ama bu bizi gerçekten her şeyden daha da yakınlaştıran şey. Aynı değerlere sahibiz ve aynı değerlere sahip bir çocuk yetiştirmekten heyecan duyuyoruz.”

Anne adayı, “Çocuğumuzun iyi bir eğitim aldığından, mutlu ve sağlıklı olduğundan ve Tanrı ile bir ilişkisi olduğundan emin olmak istiyoruz” dedi. “Sadece aynı şeyleri önemsiyoruz. Bu yüzden bu işe birlikte girmekten ve aynı sayfada olduğumuzu bilmekten heyecan duyuyoruz.”

Chanel Batı Sahili
Chanel West Coast ve erkek arkadaşı Dom Fenison, 2022 MTV Film ve TV Ödülleri’nde (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Chanel hamileliğini 2022’de açıkladı MTV Film ve TV Ödülleri: Senaryosuz 2 Haziran’da “Henüz erkek mi kız mı bilmiyorum. Sadece mutlu, sağlıklı bir bebek için dua ediyorum” dedi. E! Haberler. MTV yıldızı, bir hafta sonra bebeğinin yumruğunu gösterdi. Jurassic Dünya 3 spagetti kayışlı siyah saten mini elbise ve üstünde siyah bir blazer ile hayrete düşürdü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/chanel-west-coast-wants-to-marry-boyfriend-dom-fenison-interview/

Yorum yapın

SMM Panel