Chanel Iman, Boşanma Davasından Yaklaşık Bir Yıl Sonra Yeni Romantizmini Tanıttı


Her şey güller için geliyordu Chanel Iman Coachella 2022’de—çiçek tacı gerekmez.

O ve kocasından yaklaşık bir yıl sonra Sterlin Shepard29 yaşındaki, yollarını ayırmaya karar veren 31 yaşındaki Chanel, hayranlarına New England Patriots yıldızı ile yeni ilişkisine bir bakış attı. Davon Godchaux. Victoria’s Secret Meleği ve 27 yaşındaki futbol profesyoneli, birbirlerine küçük bir PDA gösteren fotoğraflarını paylaştıklarında 17 Nisan’da Instagram’ı resmi hale getirdiler.

Chanel kendi adına gönderildi Devon’ın Coachella’da onu yanağından öptüğü ve gönderiye kırmızı bir kalp emojisi yazdığı bir kare. Ve bu mutlu çiftin ilişkisinin yeterli kanıtı değilse, Devon kız arkadaşının gönderisine bu üç sihirli kelimeyle yorum yaparak “Seni seviyorum” yazdı. Ardından, Patriots takımı çiftin birkaç fotoğrafını daha paylaştı, altyazı özet, “Madenler.”

Chanel’in tomurcuklanan romantizminin teyidi, bir kaynağın E! O ve Sterling’in neredeyse dört yıllık evliliklerini bitirmeye karar verdikleri haberi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327616/chanel-iman-debuts-new-romance-nearly-a-year-after-sterling-shepard-divorce-filing?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir