Chanel Ayan ve Caroline Stanbury Dövüşü – Hollywood Life


Chanel Ayan ve Caroline Stanbury Dövüşü – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Bravo

Bravo, merakla beklenen dizi galasıyla izleyicileri altın şehri Dubai’ye götürdü. Dubai’nin Gerçek Ev Kadınları 1 Haziran’da Bu şehrin seçkin sosyal çevreleri, aşağıdakiler dahil olmak üzere teknoloji girişimcilerini içerir: Sara Al Madanive moda patronları, örneğin lesa Milano. Londra’nın Hanımları şap Caroline Stanbury ayrıca kadronun bir parçası ve bu hafta nişanını bir yatta kutladı. Ne yazık ki onun için, ancak, kum fırtınaları ufukta toplanmaya başladı. Caroline Brooks bunu belli etti Chanel Ayan davet listesinden çıktı. Ve o hepsi yeni ayın altında bir noktaya geldi. Nina Aliçatı katındaki akşam yemeği.

Bu hafta Caroline, şimdiki kocasıyla yasal olarak evli olduğunu açıkladı. Sergio Carralloama yine de arkadaşlarının ve ailesinin katılacağı büyük bir düğün töreni planladığı için bir nişan partisi vermek istedi. Demek öyle yaptı – ama sadece “tanıdık” olduğunu düşündüğü Chanel’i davet etmedi.

Chanel Ayan ve Caroline Stanbury Dövüşü – Hollywood Life
‘RHODubai’den Caroline Stanbury (Chris Haston/Bravo)

Görünüşe göre Caroline Brooks, davet edilip edilmediğini öğrenmek için partiden önce Chanel’i aradı. Ve Caroline, Chanel’in davet edilmediğini öğrendiğinde, Caroline Stanbury’nin sadece kendisi için “önemli” insanları davet etmek istediği hakkında bir şaka yaptı. Chanel aslında bunu, bu haftaki bölümün son birkaç dakikasında Nina Ali’nin ev sahipliği yaptığı çatı katındaki bir akşam yemeğinde açıkladı. Chanel, kendisinin de deneyimlediği başka bir şey hakkında konuşup konuşamayacaklarını sorduğunda herkes partiden ve ne kadar eğlenceli olduğundan bahsediyordu. Caroline Brooks’un Caroline Stanbury’nin davet edecek kadar “önemli” olduğunu düşünmediğini söylediğini açıklayana kadar herkes onun gölgede kaldığını düşündü. Ancak Caroline Brooks bunu söylediğini reddetti. Şaka yaptığını söyledi ve Caroline Stanbury’nin böyle bir şey söylediğini asla söylemedi. Caroline Brooks dedi ki o şaka yollu bir şekilde Chanel’in yeterince “önemli” olmadığını ima etti ve hepsi bu.

Ama Caroline Stanbury pek umursamadı. Aslında, utanmadan Chanel’den hoşlanmadığını açıkladı ve bu doğru – davet edecek kadar “önemli” değildi. Bu yüzden, Caroline Brooks başlangıçta bunu bir şaka olarak söylerken, Caroline Stanbury bunun artık bir gerçek olduğunu söyledi. Evet!

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Dubai’nin Gerçek Ev Kadınları Çarşamba günleri saat 21.00’de Bravo’da.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/rhodubai-premiere-recap-chanel-ayan-caroline-stanbury-fight/

Yorum yapın

SMM Panel