Challenge’ın Wes’i Bu Survivor Şampiyonu ile Karşılaşmak İstiyor


Reality TV dünyaları çarpışıyor ve biz bunun için buradayız.

Meydan okuma galası sayesinde evren hızla genişliyor. Zorluk: ABDdahil olmak üzere çeşitli yarışma programlarından mezunları bir araya getiren Survivor, Ağabey, Aşk Adası ABD ve İnanılmaz yarış-500.000$’lık büyük ödül için düke çıkarmak için. Şimdi, kendi kendinize “MTV’nin amiral gemisini listelemeyi unutmuşlar, Meydan okumayarışan gösterilerden biri olarak Zorluk: ABD!” Okuyucu, yapmadık.

CBS spinoff serisi uzun zamandır ev sahibini işe alırken tj lavin Partiye katılmak için, MTV’nin amiral gemisi şovundaki yarışmacılardan hiçbiri Paramount+’nın küresel turnuvasına dahil edilecek olmalarına rağmen davet edilmedi, Dünyaların Savaşışovun diğer üç uluslararası versiyonundan yetenek içerecek.

Yine de, bazılarını görmemek biraz garip geldi. Meydan okumak dizinin bu kadar başarılı olmasına yardımcı olan efsaneler – 7 kez şampiyon gibi Johnny “Muz” Devenanzio, CT Tamburello ve Wes Bergmann—dahil değil Zorluk: ABD.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340552/the-challenge-champ-wes-bergmann-wants-to-take-on-this-the-challenge-usa-star?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir