Challenge’dan Derrick Kosinski, Nicole Gruman ile Evleniyor


Meydan okuma yıldız Derrick Kosinski resmi olarak piyasadan çekilmiştir.

E! Haberler münhasıran MTV realite yıldızının evli olduğunu doğrulayabilir Nicole Gruman 22 Temmuz Cuma günü Long Island, New York yakınlarında.

“Nicole ile evlenme konusunda beni heyecanlandıran pek çok şey var!” Derrick, E ile paylaştı! Haberler. “Evimizi birlikte inşa etmeye devam etmenin, aile ağacımızı genişletmenin, bir sonraki yeni maceraya seyahat etme düşüncesinin (ister bir sonraki Hedef koşusunda isterse de St. Lucia’ya balayımızda olsun) dışında, tüm kahkahaları yapmaktan heyecan duyuyorum. yol!”

yardımı ile Kristin Buonaiuto Eventful Days’den Derrick ve Nicole, aşağıdakiler dahil olmak üzere konukların beklentilerini aşan geleneksel bir düğün temasını izlemeyi başardılar. Meydan okuma yıldızlar İşaret Uzun, Darrell Taylor, Kenny Santucci, evet, Zach Nichols ve Jenna Compono.

Nicole, “Düğün günümüz için umudum, birlikte yolculuğumuzda bize çok sevgi ve destek veren en sevdiğimiz insanlarla çevrili olmamızdı” dedi. “Benim için en önemli şey, tüm düğün planlama sürecinin Derrick ve benim birbirimize duyduğumuz aşka odaklanmasıydı.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1338597/the-challenge-s-derrick-kosinski-marries-nicole-gruman-all-the-details-on-their-wedding?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir