Chadwick Boseman’ın Amcası Kayıp Bildirildikten Sonra Evin Yakınında Bulundu


Tony Bosemanrahmetli amca Chadwick Bosemanyer almıştır.

Anderson County Şerif Ofisi paylaştıktan iki gün sonra Bir basın açıklaması Facebook’a Tony’nin kayıp olduğunu kaydederek, yetkililerin son güncellemelerinde paylaşacakları olumlu haberler vardı.

Göre İnsanlarACSO Halkla İlişkiler Sorumlusu Şeyl Remien Atlar, dronlar, köpekler ve iki helikopterin kullanıldığı geniş bir mesafeyi kapsayan arama çabalarına rağmen Tony’nin eve yakın bir yerde bulunduğunu doğruladı.

“Saat 2’den hemen önce, Şerif Ofisi [and South Carolina Law Enforcement Division/SLED] Remien, bir ekip kurdu ve evinden yaklaşık yarım mil uzakta yaya olarak ona rastladı – bu ironik çünkü kilometrelerce aradık, ancak bu anlaşılabilir çünkü orası neredeyse tahta bir hendek gibi bir ağaçlık alan,” Remien çıkışa daha sonra ekledi. “[We were] araziyi, havayı, suyu aramak, arayabileceğiniz tüm farklı yollar, uygulamalı bir çaba.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345102/chadwick-boseman-s-uncle-found-near-his-house-after-being-reported-missing?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir