Chad Michael Murray, İddia Edilen Saldırıdan Sonra Hilarie Burton’ı Nasıl Savundu?


ile kısa bir süre evli kalan Bush, Çılgın Cuma 2005’te yıldız, yanıt verdi, “Tanrıya şükür Hilarie, o anı patronumuzla zaten araları çok bozuk olan Chad’le yaşadığın için.”

Bush, eski sevgilisi hakkında “Bu arada, çağrı listesinde bir numara olarak korunuyordu” dedi. “En fazla güce sahip oydu, bu yüzden gelip patronumuzu üzerinizden atabilir ve kavga edebilirdi. Ve yaptığına sevindim. Herkesin bu ipucunu takip etmesini istiyorum.”

Burton ve Ackles, grubun birkaç üyesi arasında yer alıyor. Bir Ağaç Tepesi oyuncular ve ekip—Bush, Lenz ve yardımcı yıldız dahil jana kramer– Schwahn tarafından kendilerine nasıl davranıldığı iddia edilenler hakkında konuşanlar. Aslında, eski meslektaşına desteğini ifade eden 18 oyuncu ve ekip üyesi arasındaydılar. Audrey Wauchopeşovun eski bir yazarı, onu cinsel tacizle suçladıktan sonra Kasım 2017’de açık bir mektupta.

Açık mektubun ardından, Alexandra ParkıSchwahn’ın dizisinde rol alan Kraliyet Ailesisosyal medyadan açıklama yaptı Çeşitlilik, showrunner’ın “kabul edilemez, zararlı liderliğine” seslenerek E üzerinde çalışan iki düzineden fazla kadını teşvik ediyor! cinsel taciz iddiasında olan dizi.

Schwahn diziden uzaklaştırıldı ve daha sonra kovuldu.

E! News, yorum için Schwahn’ın temsilcilerine ulaştı ve yanıt alamadı. Herhangi bir cinsel taciz iddiasına alenen yanıt vermedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368291/lessigreaterone-tree-hilllessigreater's-hilarie-burton-shares-how-chad-michael-murray-defended-her-after-alleged-assault?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir