Chace Crawford Dedikoducu Kızı Arkasında Bırakmanın “Sarhoş” Olduğunu Söylüyor


Üç kelime, yirmi harf: Nate Archibald sonsuza kadar.

Chace Crawford eski sevgilisiyle yeniden bir araya geldi Dedikoducu kız yardımcı yıldız Penn Badgley, diğer adıyla Dan Humphrey, CW şovunu çekerken New York City kraliyet ailesi olarak geçirdikleri zamanı yansıtacak. Dizide Golden Boy Nate Archibald’ı oynayan Chace, çekimler sırasında oyuncuların hayatlarının tamamen değiştiğini söyledi. Gösteri 2012’de sona erdiğinde, yeni gerçekliklerine yeniden uyum sağlamak biraz zaman aldı.

Chace, podcast’inin 13 Temmuz’daki bir bölümünde Penn’e “Hepimiz… yolumuzu bulmaya çalışıyorduk” dedi. ezilmiş. “Evet, bu tanışmanın, ilişki kurmanın, kızlarla tanışmanın, herhangi bir şey yapmanın normal bir yolu değildi. Çok yoğundu adamım. Çok fazlaydı.”

36 yaşındaki oyuncu, “Yine bir atlet ya da oyun kurucu ya da birinin sakatlanıp kariyerine bir anda son vermesi gibi tarif ediyorum. Kimliğiniz bir nevi içinden çıkıyor, halısı çekiliyor. senin altında.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337927/chace-crawford-shares-why-the-end-of-gossip-girl-proved-to-be-jarring-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir