CEO’nun 7 Çocuğunu, Yaşlarını ve Annelerini Öğrenin – Hollywood Life


elon musk


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: KWLOS/MEGA

elon musk50, bugün yaşayan en yenilikçi girişimcilerden biri. Milyarder, kariyeri boyunca birçok şirkete liderlik etti. Kariyerinin başlarında PayPal’ın CEO’suydu, ancak şimdi belki de en çok Tesla ve SpaceX şirketlerini kurmasının yanı sıra eğlenceli ve tartışmalı bir ünlü olarak biliniyor. Cumartesi gecesi canlı ve komedyen üzerinde çok sayıda görünüşe yaptı Joe Rogan’ın dijital ses dosyası. Elon, kurduğu şirketlerle son yirmi yılda kesinlikle çok meşgul olsa da, bazı ilişkileri sırasında çocuk sahibi olmak için de zaman buldu. Üç farklı ilişkiden yedi çocuğu oldu. Ne yazık ki, ilk oğlu Nevada İskender, ilk karısıyla kim vardı Justine Wilson2002 yılında sadece 10 haftalıkken ani bebek ölümü sendromundan vefat etmiştir. Güneş. Elon’un eski kız arkadaşı Grimes ikinci çocuğuna (ve Elon’un en son çocuğuna) sahip olduğunu açıkladı. Y, COVID-19 salgını sırasında gizlice. Elon’un diğer yedi çocuğu hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

CEO'nun 7 Çocuğunu, Yaşlarını ve Annelerini Öğrenin – Hollywood Life
Elon’un altı çocuğu var: beşi ilk karısıyla olan evliliğinden ve biri şu anki kız arkadaşı Grimes’tan. (KWLOS/MEGA)

Vivian ve Griffin

CEO'nun 7 Çocuğunu, Yaşlarını ve Annelerini Öğrenin – Hollywood Life
Elon ve eski sevgilisi Justine, çocukları Xavier ve Griffin ile poz veriyor. (Alan Davidson/Shutterstock)

Nevada’nın 2002’deki ölümünün ardından, Elon ve Justine’in Nisan 2004’te bir çift ikizleri oldu: Xavier ve grifon, 17. Justine, beş çocuğunun tüp bebek yoluyla dünyaya geldiğini açıkladı. 2017. İkizler hakkında çok az şey bilinmesine rağmen, anneleri Nevada’nın ölümünden kısa bir süre sonra bir tüp bebek kliniğini ziyaret ettiğini açıkladı. Marie Claire 2010’da. ” Bunun yerine duygularımı gömdüm, iki aydan kısa bir süre sonra bir Tüp Bebek kliniğine ilk ziyaretimi yaparak Nevada’nın ölümüyle başa çıktım. Elon ve ben mümkün olduğunca çabuk tekrar hamile kalmayı planladık. Sonraki beş yıl içinde ikizler, sonra üçüzler doğurdum ve Penguin ile Simon & Schuster’a üç roman sattım,” diye yazdı yazar.

18 Nisan 2022’de – 18. doğum günlerinden bir gün sonra – Xavier, adını şu şekilde değiştirmek için başvuruda bulundu: Vivian Jenna Wilson bir kadın olarak yeni cinsiyet kimliğini yansıtmak için. tarafından elde edilen belgeler, HollywoodYaşam Haziran ayında, Vivian’ın “Cinsiyet Kimliğim ve biyolojik babamla artık hiçbir şekilde, şekil veya biçimde birlikte yaşamadığım veya biyolojik babamla ilişki kurmak istemediğim gerçeği” nedeniyle yasal değişiklik istediğini belirtti.

Kai, Sakson ve Damian

İkizlerden sonra, Justine 2006’da (yine IVF yoluyla) üçüz doğurdu: Kai, Sakson, ve Damian, 15. Kardeşleri gibi, babaları bir soruya yanıt vermiş olsa da, üçüzler hakkında çok az şey biliniyor. twitter videosu Şubat ayında biri Damian’ın yaşlılar için piyano çalarken çekilmiş bir videosunu paylaştığında. Orijinal kullanıcı yanlışlıkla onun Sakson olduğunu söylemişti, ancak Elon bunun Damian olduğuna dikkat çekti. Justine ve Elon 2008’de boşandı. Tesla’nın kurucusu, çocuklarla olan ilişkisinin bazı yönlerini bir röportajda detaylandırdı. İş İçeriği 2010’da op-ed. “Beş çocuğumuzun velayeti eşit olarak bölündü. İş dışında uyanık olduğum saatlerin neredeyse tamamı erkek çocuklarımla geçiyor ve onlar hayatımın aşkı” diye yazdı. Justine’den boşandıktan sonra Elon, aktrisle evlendi ve boşandı. talulah riley iki defa. İlk evlilikleri 2010’dan 2012’ye, ikinci evlilikleri ise 2013’ten 2016’ya kadar sürdü.

X Æ A-Xii

Elon’un en tanınmış çocuğu şu anki kız arkadaşıyla doğdu Grimes (gerçek adı kim Claire Boucher) 2020’de. Şarkıcı oğullarını doğurdu X Æ A-Xii (X AE A-XII) 4 Mayıs’ta (Yıldız Savaşları gün!) o yılın. Bebeğin merak uyandıran ismi, hemen nasıl telaffuz edileceğine dair soruları beraberinde getirdi. Bir bölümünde “X Ash A Twelve” olarak telaffuz edildiğini açıkladı. Joe Rogan Deneyimi. Komedyene, çocuğunun adının “A-Xii” kısmını SR-71 uçağını yaratan “Archangel 12” CIA programına referans olarak sunduğunu söyledi.

Exa Dark Sideræl Musk

Grimes, Nisan ayında duyurduğu 10 Mart 2022’de dünyayı şaşırttı. Vanity Fair O ve Elon’un Aralık 2021’de vekil aracılığıyla dünyaya başka bir çocuğu gizlice memnuniyetle karşıladıklarına dair kapak hikayesi röportajı. Çocuğa kız adını verdiler, Exa Dark Sideræl Muskve oğullarının “X” harfinin karşısında “Y” ile gittiğini kaydetti.

Grimes, röportajda kızlarının adının anlamını daha da açtı ve “Exa”nın “saniyede 1 kentilyon kayan nokta işlemi gerçekleştirme yeteneği” anlamına gelen “exaFLOPS” terimini ifade ettiğini belirtti. Ayrıca bebeğin göbek adının Dark’ın bilinmeyene atıfta bulunduğunu da paylaştı. Grimes, “İnsanlar bundan korkuyor ama gerçekte fotonların yokluğu,” diye açıkladı. “Karanlık madde, evrenimizin güzel gizemidir.”
Şarkıcı ayrıca “Sideræl” – sigh-deer-ee-el – telaffuzunu da doğruladı ve “sidereal”, “evrenin gerçek zamanı, yıldız zamanı, derin” hecelemenin “daha elf” bir yolu olması gerektiğini söyledi. uzay zamanı, bizim göreli Dünya zamanımız değil.” Ailesi hakkında biraz konuşmasına rağmen, Grimes çoğunlukla çocuklarını halkın gözünden uzak tutmayı planladığını açıkça belirtti. “Bunlar hakkında konuşma özgürlüğüm yok,” diye itiraf etti. “Aile ile ilgili her ne oluyorsa, çocukların bunun dışında kalması gerektiğini hissediyorum ve X tam orada.”

Kanada doğumlu şarkıcı ve Elon’un o sırada ayrıldığını çoğu kişi anladığından, yeni bebek haberi birçok kişi için şok oldu. Grimes, röportajda “muhtemelen ondan erkek arkadaşım olarak bahsedeceğini, ancak çok akıcıyız” diyerek durumlarını açtı. Devam etti, “Ayrı evlerde yaşıyoruz. En iyi arkadaşlardı. Birbirimizi her zaman görüyoruz. Sadece kendi işimiz var. Başkalarının anlamasını beklemiyorum.” Ayrıca, ikinci çocukları için neden bir taşıyıcı anne kullandıklarını ve gelecek için taşıyıcı annelik planlayıp planlamadıklarını açıklamamasına rağmen, ikisinin birlikte “en az üç veya dört” daha fazla çocuk planladığını açıkladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/elon-musk-kids-4516506/

Yorum yapın

SMM Panel