Çenesi ve Daha Fazlası Hakkında Söyledikleri – Hollywood Life


Zac Efron


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Arthur Mola/Shutterstock

  • Zac Efron’un görünüşü, hayranları ona aşık olduğundan beri değişti. Lise Müzikali filmler.
  • Hayranlar Zac’i 2021 Dünya Günü özel programında çok farklı göründükten sonra estetik yaptırmakla suçladı.
  • Zac, Eylül 2022’de plastik cerrahi söylentileri üzerine sessizliğini bozdu.
  • 2013’teki korkunç çene yaralanmasının bu söylentilerle nasıl bağlantılı olduğunu açıkladı.

Zac Efron35 yaşında, son zamanlarda plastik cerrahi spekülasyonlarına konu oldu. Aktörün görünümü, filmde Troy Bolton olarak oynadığı zamandan bu yana açıkça değişti. Lise Müzikali Filmler ve bazı sosyal medya vızıltıları bunun plastik cerrahi yüzünden olduğunu söyledi. Zac baktığında söylentiler su yüzüne çıktı çok bir videoda farklı Bill Nye teşvik etmek Dünya Günü özel Hayranlar Zac’i çenesine iş yaptırmakla suçladı ve aylarca sessiz kaldıktan sonra nihayet Eylül 2022’de plastik cerrahi söylentilerine yanıt verdi.

Aşağıda, HollywoodYaşam Zac’in değişen görünümü ve gerçekten estetik yaptırıp yaptırmadığı konusundaki açıklamalarını bozuyor.

Zac Efron
Zac Efron 2019’da (Fotoğraf: Gregory Pace/Shutterstock)

Zac Efron’un Çenesine Ne Oldu?

Zac çenesini kırdı Kasım 2013’te. tekrar 17 Star, evinin içinde çoraplı koşuyor, ıslak zeminde kayıyor ve çenesini bir fıskiyenin granit köşesine vuruyordu. Zac, kazayı kapak hikayesinde açtı. Erkek Sağlığı 7 Eylül’de yayınlanan Ekim 2022 sayısı, bilincini geri kazandığında çene kemiğinin yüzünden sarktığını hatırlattı. Zac, çiğneme için kullanılan masseter kaslarının genellikle yüzün diğer kaslarıyla birlikte “bir senfoni gibi” çalıştığını ancak yaralandığında bunun olmadığını açıkladı. Zac, yaralanmaya arabuluculuk yapmak için fizik tedaviye gitmek zorunda kaldı, ancak Avustralya’da Netflix şovunu çekerken izin aldı. Gerçekçi. Bu yüzden Nisan 2021’deki Dünya Günü özelinde çok farklı görünüyordu.

Zac, “Maseterler daha yeni büyüdü,” dedi. Erkek Sağlığı, plastik cerrahi söylentilerine ilk kez kamuoyunda yanıt verdi. “Daha yeni gerçekten çok büyük oldular.”

ondan bir hafta sonra Erkek Sağlığı hikayesi yayınlandı, Zac’e bir röportajda “çene kapısı” ve kaza hakkında sorular soruldu. Bu gece eğlencefilmini tanıtırken Şimdiye Kadarki En Büyük Bira Koşusu 2022 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde. Zac, çene yaralanmasının gerçekten ne kadar ciddi olduğunu belirtmeden önce plastik cerrahi söylentilerini “komik” olarak nitelendirdi. “Acıdı. Neredeyse ölüyordum, ama biz iyiyiz” dedi.

Zac Efron Estetik Ameliyat Oldu mu?

Zac, hayatında gerçekten estetik ameliyat olduğunu asla kabul etmedi. Söyledi Erkek Sağlığı annesine kadar çenesine iş yaptırdığına dair spekülasyonları hiç duymadığını bile Starla Sepet onu arayıp sordu. Röportajda, “Başkalarının benim hakkımda düşündüklerine, benim yaptığımı düşündükleri kadar değer verseydim, kesinlikle bu işi yapamazdım” dedi.

Zac Efron
Zac Efron, 2018’de (Fotoğraf: Frank Micelotta/Fox/PictureGroup/Shutterstock)

bu Kirli Dede aktör, annesinin onu “çene kapısı” hakkında nasıl bilgilendirdiğini tekrarladı. ET röportaj yapmak. Zac, “Asla gerçekten interneti okumadım, bu yüzden – umurumda değil,” dedi. Estetik cerrahi söylentileri hakkında ancak dedikodunun gittiği “yönü” fark ettiğinde konuştuğunu açıkladı.

Zac da açıkladı Erkek Sağlığı plaj gövdesini almak için aldığı eğitim nedeniyle fiziksel görünümünün değiştiğini Baywatch 2017’de vizyona giren film. “Bu Baywatch görünümü, gerçekten ulaşılabilir mi bilmiyorum” dedi. “Deride çok az su var. Sanki sahte; CGI’d görünüyor. Ve bunu başarmak için güçlü diüretikler olan Lasix gerekiyordu. Yani bunu yapmama gerek yok. Fazladan yüzde 2 ila 3 vücut yağına sahip olmayı tercih ederim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/zac-efron-plastic-surgery-4872242/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir