Céline Dion, Sağlık Savaşı Nedeniyle Dünya Turunu İptal Etti


Céline Dion henüz sahneye dönmeye hazır değil.

Sonuç olarak 2022 yılında nadir görülen bir nörolojik rahatsızlık teşhisi konulan “My Heart Will Go On” şarkıcısı, Cesaret Dünya Turunu resmen iptal etti.

Dion, 26 Mayıs’ta “Hepinizi bir kez daha hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm. instagram İleti. “Gücümü geri kazanmak için gerçekten çok çalışıyorum, ancak %100 olduğunuzda bile turne yapmak çok zor olabilir. Gösterileri ertelemeye devam etmeniz sizin için adil değil ve her ne kadar kalbimi kırsa da, en iyisi biz Tekrar sahneye çıkmaya gerçekten hazır olana kadar şimdi her şeyi iptal edin.”

“Hepinizin bilmesini istiyorum, pes etmeyeceğim,” diye ekledi, “ve sizi tekrar görmek için sabırsızlanıyorum!”

55 yaşındaki oyuncunun duyurusu, kas spazmlarına neden olabilecek bir durum olan katı kişi sendromu teşhisini paylaştıktan beş ay sonra geldi.

Hayranlarına Aralık ayında “Uzun süredir sağlığımla ilgili sorunlarla uğraşıyorum” dedi. instagram video, “ve bu zorluklarla yüzleşmek ve yaşadığım her şey hakkında konuşmak benim için gerçekten zordu.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375566/celine-dion-cancels-world-tour-amid-health-battle?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir