Celebrity Game Face Sezon 3 için Star-Studded Listesine Bakın


Ünlü Oyun Yüzü geri döndü ve her zamankinden daha iyi.

bu Kevin Hart– barındırılan E! dizi, 21 Haziran Salı günü üçüncü sezonuyla geri dönüyor ve beraberinde yıldızlarla dolu yarışmacıları getiriyor. Keke Palmer, Testere, T-Ağrı, Jimmy Kimmel, Şovmen Cedric, DJ Halidve Julie Bowen.

Her zamanki gibi, Kevin ve karısı Eniko Hart Bir dizi komik oyunda yıldızlara liderlik edecek – ya da komedyenin kendisinin bir keresinde belirttiği gibi, “zihinlerini, bedenlerini ve ruhlarını test etmek için tasarlanmış aşırı zorluklar” – kazanan takıma seçtikleri hayır kurumu için para ve ödüller vaat edecek Kevin’in rönesans sanat eserindeki yüzü ya da Hart of a Champion ödülü olarak hizmet eden dev, altın bir bebek gibi.

Bu zorluklar ne kadar acımasız? Yukarıdaki gizli bakıştan başka bir yere bakmayın. İlk bakışın bir parçası olarak Ünlü Oyun Yüzü üçüncü sezonda, iki kişilik takımların gömleklerini çıkardıkları, ellerini buz kovalarına soktukları, kamerayı salladıkları ve tabii ki birbirlerini hile yapmakla suçladıkları görülebilir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333250/kevin-hart-recruited-keke-palmer-dj-khaled-and-more-for-celebrity-game-face-season-3?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel