CBS, Teksas’taki Ölümcül Okul Saldırısının Ortasında FBI Finalini Çekti


Yayına saatler kala CBS, 24 Mayıs sezon finalini çekme kararı aldı. FBI.

“Prodigal Son” başlıklı bölüm, 24 Mayıs’ta Teksas’ın Uvalde kentindeki bir ilkokula silahlı bir kişinin ateş açmasının ardından şebekenin evinin çok yakınında vurduğu bir okulda silahlı saldırıya odaklanmak üzere ayarlandı. Trajedi 14 çocuk ve bir öğretmenin ölümüne neden oldu. , buna göre Teksas Valisi Greg Abbott.

Bölümün açıklamasında, “Ekip, katiller için bir önbellek otomatik silah toplayan ölümcül bir soygunu araştırırken, faillerden birinin, davayla işbirliği yapmaya isteksiz olan Jubal’ın oğlunun bir sınıf arkadaşı olduğunu keşfederler.”

Onun yerine, ağ bir FBI bu sezonun başlarından bir bölüm. Şu anda, CBS yan ürünleri çekmeyi planlamıyor FBI: En Çok Arananlar veya FBI: Uluslararası– her ikisi de 24 Mayıs programından itibaren final yapacak.

FBIŞu anda dördüncü sezonunu yayınlamakta olan , 9 Mayıs’ta iki sezon daha yenilendi. Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Alana De La Garza’nın fotoğrafı., John Boyd ve Katherine Renee Turner.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332240/cbs-pulls-fbi-finale-amid-fatal-texas-school-shooting?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir