Catherine O’Hara, Potansiyel Schitt’s Creek Filmini Tartıyor


Görünüşe göre Moira henüz “bir çekiç alıp bu tabutu çivilemeye” hazır değil!

2020’de bir potansiyel hakkında söylentiler vardı. Schitt’s Creek film ve şimdi Catherine O’Hara Rose ailesini beyaz perdeye taşımakla ilgilenip ilgilenmeyeceğini tartıyor. Cevabı? “Seviyordu” ama “yapmaya değer” olmalıydı.

“Bir şey yapmayı çok isterim [Dan and Eugene Levy],” o söyledi Bu Gece Eğlence Kanada. “Biraz konuşulduğunu biliyorum ama Daniel her zaman bunun doğru fikir olması gerektiğini söylüyor ve o haklı.”

Devam etti, “İnsanların bunu yapmanı istediği gerçeğinden yararlanmak istemiyorsun. En güzel, en nazik izleyici kitlesine sahibiz ve onları hayal kırıklığına uğratmak istemiyoruz. Umarım yaparız. bir gün!”

Ve dizinin altı sezonunda Moira Rose’u oynayan Catherine, ekrandaki anneyi bizim kadar özlüyor. “Bu karakterleri oynamak ve o aileyi oynamak çok eğlenceliydi” dedi. “Karakterimi bırakmakta zorlandım. O benden çok daha ilginçti!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330859/is-catherine-o-hara-interested-in-a-potential-schitt-s-creek-movie-she-says-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın