Catherine, Kanserinin İlerlediğini Açıkladı — Özet – Hollywood Life


Catherine, Kanserinin İlerlediğini Açıkladı — Özet – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Richard, dizinin 12 Mayıs bölümünde yanlışlıkla taşlandı. Grey’in Anatomisi, ama karısı Catherine’in şaşırtıcı bir itirafı onu oldukça çabuk ayılttı. Bölüm, Richard’ın oldukça mesafeli davranmasıyla başladı, ancak Meredith onun bir çömlek smoothie içtiğini çabucak keşfetti. Bu yüzden bütün davalarını yakışıklı Nick Marsh’a devretti ve Richard’a göz kulak oldu. Bu bebek bakıcılığı seansı sırasında Meredith, Seattle’dan neden ayrılması gerektiğini açıkladı – artık orada olmayan tüm insanlar (öksürük, Derek, öksürük) tarafından perili. Richard bile kabul etti. “Nereye baksan,” dedi, “artık burada olmayan insanların bir anısı var”. Ama Adele’den değil Ellis’ten bahsediyordu.

Catherine, Kanserinin İlerlediğini Açıkladı — Özet – Hollywood Life
Catherine, Richard’a kanserinin ‘Grey’s Anatomy’de ‘ilerlemiş’ olduğunu söylerken görülüyor. (ABC)

Her neyse, Meredith Richard’a göz kulak olamadı. tüm gün, bu yüzden Amelia onu biraz erteledi ve Richard’a ayıklık sayısını sıfırlamamasını söyledi. Kafayı yemeyi düşünmediği ve tekrar yapmayı planlamadığı için 10 yıllık başarısını elinde tutması ve devam etmesi gerektiğini söyledi. Richard bunu duyduğuna sevindi, ama yine de Catherine’in buzdolabında neden şerbetli tatlılar olduğunu çözemiyordu.

Sonunda, Catherine Meredith tarafından arandı ve Richard’ı eve götürmek için geldiğinde, kanserinin ilerlediğini itiraf etti – ve pot onun ağrısı için.

Bu arada Link, bu hafta uzun süredir hasta olan Simon ile tekrar bir araya geldi. Simon’ın hamile karısı Kristen, kemoterapinin ona zarar vermiş olabileceğinden endişeleniyordu. Ve Link danışmak için Jo’yu aradığında, Jo’dan onunla takılmasını istediğinde Luna’ya bakıcılık yapmasını istemesinden pek mutlu olmadı. Her neyse, çok geçmeden Simon’ın kanserinin önceden düşünülenden daha hızlı ilerlediğini ve Jo’nun ameliyat etmesi gerektiğini öğrendiler. Jo, bir çeşit “takılabilmeleri” için Link’ten onunla görüşmesini istedi. Haberi çifte verdiklerinde Kristen, Simon’ın bebekleriyle tanışmak için yaşaması gerektiğini söyledi, bu yüzden Link ve Jo üzerinde çok fazla baskı yarattı.

Ne yazık ki, ameliyathanedeyken Jo, Simon’ın ne kadar kötü olduğunu fark etti, bu yüzden yapabileceği tek şey onu hayatının son haftalarında daha rahat ettirmekti. Ama onu kurtaramadı. Jo, en fazla bir aylık ömrü kalmışken, Kristen Jo’dan erken sezaryen istedi ama çok erkendi, dedi Jo. Link daha sonra Jo’nun sadece bir öğrenci olduğunu ve öğretmeni Carina’ya sorabileceğini söyledi. Bu Jo’yu kızdırdı ve erzak dolabında kavga etmeye gittiler. Onu, seks için yaptığı gibi sürekli onu kullanmakla suçladı, ancak Jo, Link’e kendisine “aşık olduğunu” ve bu yüzden yatak odası seks seanslarına son verdiğini söyledi. Ayrıca ona sadece 32 haftalık hamile olan Kristen’ın bebeğini teslim etmeye hazır olmadığını ve sonunda kabul ettiğini söyledi.

Öte yandan Owen ve Teddy terapiye gittiler ve burada Leo’nun şimdilik “cinsiyet yaratıcısı” olmasına izin vermeleri tavsiye edildi. Ve Levi, ameliyathanede biraz deja vu yaşadı, ancak Nick Marsh, hikayesini yeniden yazmasına yardım ederken, ameliyatta başarılı bir şekilde ona rehberlik etti.

Sonunda, Maggie ve Winston biraz zorlu bir yamaya girdiler. Tedavi ettikleri bir hastayla alay etti ve ona neden garip davrandığını sorduğunda, 16 yaşındayken kardeşi Wendell’in onu ve bir arkadaşını alışveriş merkezinden almasını istediğini söyledi. Winston yaptı, ancak daha sonra (çok geç olduğunda) bir kaçış arabası sürdüğünü fark etti. Winston suçu üstlendi ve Wendell bundan kurtulmanın yolunu söyledi. Wendell, Winston’dan Bailey’e çalışmayan kalp monitörleri hakkında yalan söylemesini istedi. Winston bunu yapmayacağını söyledi, bu yüzden Maggie’nin endişelenmesine gerek yoktu, ama aynı zamanda Wendell’in onun üzerindeki gücünü de kabul etti. Bu yüzden Maggie’den kız kardeşlerinin evinde uyumasını istedi, böylece Wendell’le yüzleşip onu toparlayabildi.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Grey’in Anatomisi Perşembe günleri saat 21.00’de ABC’de.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/12/greys-anatomy-catherine-cancer-progressed-recap/

Yorum yapın