Catelynn Lowell, Kızı Carly’ye 14. Doğum Gününü Kutluyor – Hollywood Life


Catelynn Lowell


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Catelynn Lowell31 yaşındaki büyük kızına dilek diledi carly en tatlıyla 14. yaş günün kutlu olsun Instagram gönderisi 18 Mayıs’ta. Genç anne star, 2009 doğumlu ve Catelynn ve babası tarafından evlatlık verilen Carly’nin birkaç eski fotoğrafını paylaştı. Tyler Baltierra. Catelynn, Carly’nin diğer üç kızıyla birlikte çok güzel fotoğraflarını ekledi. rya gül18 ay, Vaeda Luma4 ve Novalee Saltanatı, 8. “14 yıl önce bu harika küçük kız doğdu!” Catelynn, altyazısında Carly hakkında yazdı. “Tanrım, kaç kişiye dokunup değiştirdiğini bir bilse ❤️ Doğum günün kutlu olsun Carly 🎂🎈 seni çok seviyoruz!!!” o ekledi.

Catelynn, Carly’de yer aldığında onu doğurmuştu. 16 ve hamile MTV’de. Catelynn ve Tyler o sırada kızlarını maddi olarak destekleyemedikleri için onu evlatlık vermeye karar verdiler. Carly, sevgi dolu evlatlık ebeveynleri tarafından büyütüldü. Brandon Ve Orada bir, ancak Catelynn ve Tyler, ilk kızlarıyla hâlâ bir ilişki sürdürüyorlardı. 2021’de Catelynn şunları söyledi: Bize Haftalık o ve Tyler’ın Carly’nin evlat edindiği ebeveynleriyle “iyi bir ilişkisi” olduğunu.

“Onlar onun ebeveynleri. Catelynn röportajda, onun için tüm kararları alıyorlar ve haklı olarak, ”dedi. bir bölümde Genç anne o yıl Tyler, bazen Carly’nin ebeveynlerinden “aşağı” hissettiğini itiraf etti. “Bazen ne söyleyeceğime güvenmiyorum. Yaklaşımınızı ve teslimatınızı her zaman ikinci kez tahmin etmeniz gerektiğinde, bir ilişkide gezinmek ve yakın hissetmek çok zor” dedi.

Catelynn Lowell
Catelynn Lowell (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Catelynn ve Tyler, COVID-19 salgını nedeniyle Carly’yi iki yıl görmediler. Çift, bir bölümde kızlarıyla mutlu bir şekilde bir araya geldi. Genç Anne OG 2021’in sonlarında. Catelynn, “İnsanlar ilk günden son güne, ayrılmadan ve hatta ziyaretin başlangıcından itibaren tepkimizin ne olduğuna ve bunun gibi şeylere tanık olabilecek ki bence bu kesinlikle önemli” dedi. ile bir röportajda E! Haberler bölüm yayınlanmadan önce. MTV yıldızı, kendisine ve Tyler’ın Carly ile olan ilişkisini hala şovda göstermesinin “harika” olduğunu söyledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/catelynn-lowell-daughter-carly-14th-birthday-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir