Catelynn Lowell Hastaneye Kaldırıldı – Özet – Hollywood Life


Catelynn Lowell Hastaneye Kaldırıldı – Özet – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MTV

Evet! Catelynn Lowell dizisinin 20 Eylül bölümünde oldukça zorlu bir sınavdan geçti. Genç Anne: Sonraki Bölüm. Vajinal kisti aldırmak için ameliyat olması gerektiğini ve birkaç gün yatak istirahatinde (idrar sondası ile!) kalması gerektiğini öğrendikten sonra kocasına yük olacağından endişe etti. Tyler Baltierra. Açıkçası, üç çocuğuna tek başına bakmak zorunda kalacaktı, ancak bunu daha önce birçok kez yaptığını ve tekrar yapmanın iyi olacağını söyledi. Bu yüzden ameliyata devam etti, ancak eve döndükten sonra kateterinde bir şeyler ters gitti, bu yüzden hastaneye geri götürüldü. Ama sonra ikinci kateteri de arızalandı, bu yüzden neredeyse yedi gün boyunca pantolonuna ve yatağına işedi. Neyse ki Tyler ona ve çocuklara baktı ve her şey yolunda gitti.

Daha sonra, Briana DeJesus babasını görmek için bir gezi planladı, ancak annesi arkasından gidip ona uzandığında hayal kırıklığına uğradı. Roxanne ondan Briana ve kız kardeşinden özür dilemesini istemişti. Britanya, onları yıllar önce terk ettiği için, ama onunla iletişime geçmeye çalıştığını söylemek için 3-4 hafta bekledi. Briana’nın onu aramak istediğini duyduğunda sadece onlara söyledi. Bu bilgiyi onlardan saklayarak onu “yalan söylemekle” suçladılar, ancak Roxanne sadece onları korumaya çalıştığını söyledi. Sonra günler sonra, Briana fikrini değiştirdiğini ve babasını görmek istemediğini açıklayınca, Roxanne kızlara kendisinin de onu aramaya çalıştığını söyledi ama o hemen telefonu kapattı. Böylece yine kızlarına “yalan söylerken” yakalandı. Briana ve Brittany, Roxanne’in mektuptan bahsettiğinde telefon görüşmesiyle ilgili bilgileri neden açıklamadığını anlayamadılar – özellikle de ilk bilgiyi geri çekmesine ne kadar üzüldüklerini gördükten sonra.

Bu sırada, Cheyenne Floyd çekim olayının ardından mücadele etti ve endişelendi Ryder öyleydi, bu yüzden bir şeyleri kırmak için öfke odasına gittikten sonra aradı maci Rezervasyon dolu Benzer bir durum yaşadığı için ondan tavsiye almak için. Ve bu deneyimden bahsetmişken, Maci kutlama yapmakla meşguldü. Bentley’nin Ancak bu hafta on üçüncü doğum günü, bowling salonunun TSSB’sini tetikleyeceğinden korkuyordu. Hâlâ yüksek seslerin arasında olamadığından, patlama sesi onu korkutabileceğinden Bentley’den binadaki balonları çıkarmasını istedi. Ama bölümün sonunda, çocuklarıyla oturdu ve korkusunu yenmesine yardımcı olmak için birkaç balon patlattılar.

Nihayet, kehribar Portwood eski sordu Gary Shirley velayet davasında ifade vermek James. Sorunlu geçmişleri hakkında konuşmak zorunda kalabileceği konusunda onu uyarmasına rağmen mutlu bir şekilde kabul etti ve hepsi en iyi sonucu umdu. Açıkçası, herkes Amber’in oğlu James’in yakınlarda kalmasını istiyor, böylece onunla iyi ilişkiler geliştirmeye devam edebilirler, ancak Amber’in eski sevgilisi, Andrew Glennon, tam velayet için savaşıyor ve James ile California’ya taşınmak istiyor. (Ne yazık ki, Andrew’un sonunda velayeti gerçek zamanlı olarak kazandığını biliyoruz, ancak şovda henüz oraya ulaşamadık.)

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Genç Anne: Sonraki Bölüm Salı günleri saat 20:00’de MTV’de yayınlanıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/teen-mom-the-next-chapter-catelynn-lowell-hospitalized-cyst-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir