Catelynn Lowell, Gözaltı Kaybından Sonra Amber Portwood’u Savundu: ‘Hak Edilmemiş’ – Hollywood Life


Cateleynn Lowell ve Amber Portwood


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Amber Portwood32 yaşındaki 4 yaşındaki oğlunun velayetini kaybetti Jack 27 Temmuz Perşembe günü ve arkadaş için sadece bir gün sürdü Genç anne OG yıldız Catelynn Lowell onun savunmasına gelmek. “Seni seviyorum. Bunun olduğu ve ÇOK hak edilmediği için çok üzgünüm,” Catelynn 30, 28 Temmuz’da Amber tarafından Instagram aracılığıyla yanıt verdi. “O [Jack] hayatında sana ihtiyacı var ve karar verdikleri şey pek çok düzeyde çok yanlış. Gerçeğinizi ve yaptığınız tüm zor işleri SEN (biliyorsunuz). KİMSENİN seni farklı düşünmesine izin VERMEYİN! Sonsuza kadar ve her zaman senin için buradayım.”

Catelynn Lowell ve Amber Portwood
Catelynn Lowell ve Amber Portwood (Shutterstock)

Amber’in orijinal gönderisinde, “Bu sonuçtan dolayı harap oldum ve kalbim kırıldı. Kendimi geliştirmek ve çocuklarımla olan ilişkimi geliştirmek için çok çalıştım. Geçmişteki madde bağımlılığım ve akıl sağlığımla ilgili sorunlarım konusunda her zaman açık sözlü olsam da, bir kişinin geçmişten gelen sorunlarına bağlı kalmamalı ve kendilerini kurtarma şansı olmalıdır. Terapi yapmış, ders almış, değişmek için çabalamış insanlar, geçmişteki hatalarından dolayı cezalandırılmaya devam etmemelidir. Köprülerimi yeniden inşa etmek için yıllarımı harcadım ve 21 negatif uyuşturucu testi ve çoklu psikolojik değerlendirmeler de dahil olmak üzere benden istenen her şeyi yaptım.”

Amber’in güçlü, dokunaklı ifadesi motivasyon ve umut sözleriyle sona erdi, ancak acı deneyimini “dayanılmaz” olarak nitelendirdi. “Yolunuz mükemmel değilse, ancak bugün daha iyi, daha istikrarlı ve sevecen bir insan olmak için çok çalıştıysanız, ilerlemeye devam edin, çünkü ben bunu yapacağım. [sic] ve her şeyden çok sevdiğim çocuklarım için savaşmaktan asla vazgeçme. Uzun zamandır bir kabusun içinde yaşıyorum, kendimi kanıtlamaya çalışıyorum. Bu dayanılmaz acıyı hiçbir anne ya da baba için istemem.”

Amber’in Jack’in babasıyla çekişmeli üç yıllık mahkeme savaşı Andrew Glennon Perşembe günü yıkıcı kayıpla sonuçlandı, ona çocuğun tek fiziksel ve yasal velayetini verdi ve Andrew’un Jack’i Indiana’dan Malibu, California’ya taşımasının yolunu açtı. Güneş. 2019’da ayrılan eski çift, zor bir dönem geçirdi.

Amber’e daha önce eski sevgilisine, oğluyla geçirdiği “ebeveynlik zamanına müdahale etmesini” engellemek için bir yasaklama emri verilmişti. Amber, Temmuz 2019’da ev içi bataryadan tutuklandı. Andrew, o zamanlar sadece bir olan James’in tek velayetini almak için “acil” bir duruşma arama fırsatını hemen değerlendirdi ve çift o zamandan beri savaşta kilitli kaldı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/catelynn-lowell-defends-amber-portwood-custody-loss-undeserved/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir