Cate Blanchett, Venedik Film Festivali’nde Kızı Edith ile Çıktı – Hollywood Life


Cate Blanchett, Edith


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Marechal Aurore/ABACA/Shutterstock

Cate Blanchett53 yaşında şirin kızını sergiledi Edith7 yaşındaki oyuncu, 10 Eylül’de 2022 Venedik Film Festivali’ne onu bir randevu olarak getirdiğinde. Aktris, halk arasında nadiren görülen gencin yanında muhteşem siyah bir elbise ve saçı olduğu için topuklu ayakkabılarla yürürken fotoğraflandı. geri çekti. babası olan Edith Andrew Uptonkendi koyu pembe kadife elbisesini ve çok renkli kama sandaletlerini giydi ve saçlarını annesininkine benzer bir tarzda yaptı.

Cate Blanchett, Edith
Cate Blanchett ve kızı Edith, Venedik Film Festivali’nde. (Marechal Aurore/ABACA/Shutterstock)

Cate’in annesi, Haziran, ayrıca etkinlikte ikiliye katıldı ve çiçek desenli siyah bir blazer ve siyah pantolon giydi. Cate kalabalığı selamlarken ve kameralara el sallarken Edith’i yakın tuttu. Güzel ayrıca kırmızı halıda poz verdi ve Coppa Volpi’yi En İyi Kadın Oyuncu dalında kazandığında unutulmaz bir olay oldu. Katran günün erken saatlerinde.

Cate Blanchett, Edith
Anne ve kızının Venedik’teki bir başka fotoğrafı. (Marechal Aurore/ABACA/Shutterstock)

Cate ve Edith’in son çıkışı, Cate’in yakın zamanda Apple+ şovunu çekerken görülmesinden sonra geldi. sorumluluk reddi Notting Hill’de. Alfonso Cuaron’un yönetmenliğini üstlendiği dizinin başrolünde yer alacak. Sacha Baron Cohen, Hoyeon, Kevin Kline ve Kodi Smit-McPhee. Gösteri, aynı adlı romandan uyarlanmıştır. renee şövalye ve Cate’in karakterinin adı Catherine Ravenscroft.

Ek olarak sorumluluk reddi, Cate’in çekimlerini yeni bitirdiği bir dizi yaklaşan filmi var. Onlar içerir İyilik ve Kötülük Okulu, Pinokyove Sınır bölgeleri. 2022 belgeselini de anlattı Ukrayna: Saldırı Altında Yaşam: Gönderiler.

Cate çekim yapmakla meşgul olmadığında, yıldızlarla dolu başka etkinliklere katılıyor ve şık görünümleriyle hayranlık uyandırıyor. Bu yılın başlarında, siyah kolsuz bir elbiseyle SAG Ödülleri’ne katıldı ve inanılmaz görünüyordu. Etkinliğin halısında kameralara gülümserken küpeleri taktı ve omuz hizasındaki saçlarını aşağıya indirdi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/11/cate-blanchett-daughter-edith-venice-film-festival-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir