Cate Blanchett, ‘Tar’ Berlin Galasında Sırtı Açık Gökkuşağı Etek Giydi – Hollywood Life


Cate Blanchett, 'Tar' Berlin Galasında Sırtı Açık Gökkuşağı Etek Giydi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Cate Blanchett filminin galası için renkli şıktı Katran Berlin Uluslararası Film Festivali’nde. 53 yaşındaki aktris, 23 Şubat Perşembe günü düzenlenen görkemli etkinlik için ombré, çok renkli uzun fırfırlı eteği klasik siyah bir body ile eşleştirdi. Arkasını döndüğünde, üst kısmın sırtı açık olduğunu ortaya çıkardı ve balerinden ilham alan bir dokunuş ekledi. . Her iki parçayı da kalın bir tokalı kemerle birbirine bağladı. Mor tonlu makyajı, şık yan atkuyruğu ile birlikte görünümü vurgulamaya da yardımcı oldu.

Cate Blanchett, 'Tar' Berlin Galasında Sırtı Açık Gökkuşağı Etek Giydi – Hollywood Life
Cate Blanchett, Berlin’deki halıda, Givenchy’yi giyerek hayrete düşürdü. (ARKA IZGARA)

Daha önce 2018’de Cannes Film Festivali’nde muhteşem parçayı giydiği için bir süredir eteği varmış gibi görünüyor. tarafından tasarlanan Givenchy Haute Couture kıyafeti Clare Waight Keller (Ayrıca Meghan Marklegelinlik tasarımcısı), ilk çıkışını halıda yaptı. SiyahKkKlansman prömiyer.

Perşembe etkinliğinde, Avustralya yerlisi, Nina Hoss, çellist Sophie Kauer ve yönetmen Todd Field dahil olmak üzere yardımcı merdivenlerinin yanı sıra, hepsi de etkinliğe katılan birçok solo fotoğraf için poz verdi. Berlinale Talent Talk Grand Orchestra: Tar Şefliği. Film, büyük bir Alman orkestrasının ilk kadın baş şefi Lydia Tar’ın hayatını konu alıyor.

Cate Blanchett, 'Tar' Berlin Galasında Sırtı Açık Gökkuşağı Etek Giydi – Hollywood Life
Aktris, ‘Tar’daki rolüyle aday gösterildi. (ARKA IZGARA)

Yazarın onu düşünerek geliştirdiği film, Cate’e En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde bir Akademi Ödülü adaylığı daha kazandırdı ve bu, Cate’in son derece gurur duyduğu bir adaylık.

“Gerçekten ilginç filmlerde olağanüstü yönetmenlerle çalışma şansına sahip oldum ama hiç bu kadar derin ve zengin bir işbirliğine sahip olmamıştım” dedi. Gardiyan bu aydan daha erken. “Bunda gerçekten sürükleyici bir şey vardı, tiyatro dışında mümkün olduğunu düşündüğüm her şeyin ötesinde. Hiç böyle bir hikaye ile karşılaşmadım. Ya da böyle bir karakter. Rüyalarımda yaşadı ”dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/cate-blanchett-backless-rainbow-dress-tar-berlin-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir