Cassidy Clark ‘Survivor’ Finali ve Sonuçların Şok Olması Konusunda Konuşuyor – Hollywood Life


Cassidy Clark 'Survivor' Finali ve Sonuçların Şok Olması Konusunda Konuşuyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: CBS

Cassidy Clark finali yaptığında çantasında olduğundan oldukça emindi Hayatta kalan yanında aşiret konseyi Mike Gabler ve Owen Şövalye. Cassidy sezonun son dokunulmazlık mücadelesini kazandı ve en büyük tehdidin devrilmesini sağladı. Jesse Lopez, Gabler’ı ateş yakma mücadelesinde karşısına koyarak. Gabler, Jesse’yi dört dakikadan biraz uzun bir süre içinde yendi ve sonunda Cassidy’yi tam olarak yanına oturmak istediği kişiyle bıraktı. Ancak, son kabile konseyinde yalnızca bir oy aldı, Gabler diğerlerinin hepsini aldı ve sonunda oyunu kazandı.

ile yaptığı bir röportajda “Şok oldum” diye itiraf etti. Haftalık eğlence. “Galibiyet için kendimi hazırlamış gibi hissettim. Ve bence – Owen ve benim aramda – bile hayran kaldık. Gabler için iyi. Açıkçası, asla birinin galibiyetinden çalmak istemem. Bunu gerçekten çıkardı. Ama söylemeliyim ki, biraz şaşırdım.

casidy kurtulan
Cassidy Clark, dokunulmazlık kazandıktan sonra. (CBS)

Cassidy, oylamanın hemen ardından Gabler, Owen ve jüri ile kutlarken morali yerindeydi. Şampanyasını yudumladı, pizza yedi ve ev sahibiyle oyunu tartıştı. Jeff Probst yüzünde bir gülümseme ile. Ancak, o anın yaşamak zorunda olduğu “en zor şeylerden biri” olduğunu söyledi. Cassidy, “Gerçekten, bunu kazanabileceğime gerçekten çok güveniyordum” dedi. “Oyunun çoğunda, bunu yapabileceğimden emin değildim. Bu yüzden tam önümdeyken, kimin yanında oturduğumu düşünürsek en iyi oyunu oynadığımı hissettim.”

Cassidy, şokla başa çıkmaya çalışırken kuşkusuz “çok fazla şampanya içti”. Ertesi gün, her şey yoluna girdiğinde, durumla ilgili “gerçekten kötü bir panik atak” geçirdiğini söyledi. “24 saat içinde yaşanacak çok şey vardı ve bunları işlemek için gerçekten zaman yoktu” dedi. “Yani zordu.” Ayrıca, kayıpla ilgili duygularıyla hala “döngülerden” geçtiğini de açıkladı. “Oynadığım oyunla gurur duyuyorum, ama bu kadar yakın olmak ve gerçekten ona sahip olduğunuzu düşünmek ve sonra bunun için bu şekilde kayıp gitmek, yaptığınız her küçük şeyi sorgulamaya başlıyorsunuz,” diye itiraf etti.

cassidy clark
Cassidy son dokunulmazlık mücadelesinde. (CBS)

Sezon boyunca Cassidy hiçbir zaman oylamanın yanlış tarafında olmadı. Ayrıca oyunda ilerlemesine yardımcı olan üç bireysel dokunulmazlık mücadelesini kazandı. Bununla birlikte, jüriden Jesse’yi ateşte kendi kendine meydan okumak için son dört dokunulmazlığından vazgeçmediği için bazı eleştiriler aldı, bu da özgeçmişini daha da geliştirmek için bir fırsat olabilirdi.

Cassidy, jüri tepkisinden “Dürüst olmak gerekirse, sadece saldırgandı, çünkü o son mücadeleyi kazandım,” dedi. “Bu, altında çalışmak için çılgınca bir baskıydı ve sezonun en büyük dokunulmazlığıydı. Kendimle çok gurur duyuyordum ve ‘Bundan vazgeçmelisin yoksa oyumu alamayacaksın’ demenin adil olduğunu düşünmedim. Riske girmelisin.’” diye ekledi, “Ateşi Gabler çıkardı, ama oyundan en büyük tehdidin alınmasında büyük rol oynadım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/15/cassidy-clark-survivor-finale-runner-up-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir