Cassidy Clark Kimdir? ‘Survivor’ Yarışmacısı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


cassidy clark


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Robert Voets/CBS

  • Cassidy Clark, Survivor’ın 43. sezon finaline giden beş finalistten biri.
  • Şimdiye kadar iki bireysel dokunulmazlık mücadelesini kazandı.
  • Cassidy’nin aslında COVID-19 vurmadan önce ‘Survivor’da 41. sezonda olması gerekiyordu.

Cassidy Clark 43. sezonda günler geride kalırken adından söz ettiriyor. Hayatta kalan. Baskın Coco kabilesinde başladı ve birleşmenin başında basit bir oyun oynadı. Son haftalarda, o ve eski müttefiki, Karla Cruz Godoy, kendi oyunlarını iyileştirmek için birbirlerine sırt çevirmeyi düşündüler. Ayrıca Cassidy, gizli bir dokunulmazlık idolünün koruması olmadan oyunda kalmasına yardımcı olmak için iki debriyaj dokunulmazlığı mücadelesini kazandı.

Şimdi, 14 Aralık finalinde 1 milyon dolarlık ödülü kazanmayı umut eden beş oyuncudan biri. Cassidy, Karla’ya karşı çıkıyor. Owen Şövalye, Jesse Lopez ve Mike Gabler. 26 yaşındaki oyuncu hakkında aşağıdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

cassidy clark
Cassidy ‘Survivor’ için tanıtım fotoğrafında. (Robert Voets/CBS)

1. Cassidy Ne Yapar?

Cassidy, Austin, Teksas’ta moda tasarımcısı olarak çalışıyor. “Sanatın çoğu biçiminin” hayranı olduğunu ve “büyükanne veya babanızın eski kıyafetlerini ve ıvır zıvırlarını karıştırmaktan” hoşlandığını söylüyor. Cassidy, Texas Eyalet Üniversitesi’nden 2020’de Moda Mağazacılığı bölümünden mezun oldu. LinkedIn. Okuldayken Moda Mağazacılık Derneği’nin bir üyesiydi.

2. Cassidy’nin Kardeşi Aşırı Dozdan Öldü

Cassidy’nin ablası, Catherine Clark2017’de kazara aşırı dozdan öldü. Cassidy yürek burkan kayıp hakkında yazdı. instagram. “Hayatımda hiç bu kadar büyük bir üzüntü yaşamadım” diye paylaştı. “Tek kız kardeşimi kaybetmek, kalbimi, akıl hocamı, çocukluğumu kaybetmek gibidir. Bu dünyadan ayrıldığından beri hissettiğim boşluğu, sana veda etme, seni ne kadar sevdiğimi hatırlatma şansım olmadığını bilmenin acısını kelimelerle nasıl özetleyeceğimi bilmiyorum.

cassidy clark
Cassidy ‘Survivor’ finalinde. (CBS)

3. Cassidy’nin 2 Erkek Kardeşi Var

Cassidy’nin kız kardeşi Catherine dışında iki erkek kardeşi daha vardır. ile yapılan bir röportajda Geçit töreniizlediğini hatırladı Hayatta kalan ailesiyle birlikte büyüyor ve daha sonra yaşlandıkça erkek kardeşleriyle fantezi liglerine katılıyor. “Ağabeyim ve ben, büyük bir ziyafet verme geleneğini hâlâ sürdürüyoruz. Hayatta kalan Çocukken yaptığımız finaller, ”diye paylaştı Cassidy. “Hepimiz birlikte seçmelere katıldık, yani benim için gerçek bir aile deneyimi oldu.”

4. Cassidy Neredeyse Survivor’ın 41. Sezonundaydı

43. Sezon aslında Cassidy’nin devam etmesi için ikinci şansıydı. Hayatta kalan. O söyledi Geçit töreni dizinin 41. sezonu için oyuncu seçme sürecinden geçtiğini ve hatta oyuncu kadrosuna seçildiğini. 2020’de COVID-19 vurduğunda filme gitmesine bir hafta kalmıştı. Cassidy, “Alçıyı elden geçirdiler ve ben ondan alındım,” diye hatırladı. “Oynamak için başka bir şansım olup olmayacağını bilmiyordum. Aslında yeniden seçmelere katılmam ve başka bir video göndermem gerekti, buradaki yerimi geri almak için bile tüm süreci tekrar gözden geçirdim.

5. Cassidy’nin Bir İlişkisi Var

Cassidy sık sık erkek arkadaşıyla fotoğraf paylaşıyor. Matthew Harrisonüzerinde instagram. Ağustos 2019’da tanıştılar ve görünüşe göre o yıl çıkmaya başladılar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-cassidy-clark-survivor-4985169/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir