Cash & Tuff Austin Hakkında Konuşuyor (Özel) – Hollywood Life


Cash ve Tuff, 21 Mayıs tarihli bölümün bu ÖZEL önizlemesinde Austin ve ilişkileri hakkında dürüst bir konuşma yapmak için kendilerine bir dakika ayırıyorlar. Sürmek. Cash, Tuff’a aklından geçenleri sorar ve Tuff, ağabeyine söylemekten çekinmez. “Gizli sesli mesajlar, tüm bu borçlar, hile yapmak…” Tuff söze başladı.

Jake Foy
Jake Foy, ‘Ride’da Tuff McMurray rolünde. (belirgin)

Devam ediyor, “Artık sahip olduğun tek erkek kardeşin benim. Budur. Elimizde sadece bu var ve sen benimle konuşmayacaksın bile.”

Cash, “Ona taptın. Bunu senden almak istemiyorum.” Tuff, Cash’in Austin’i geri aramamasını gündeme getirir. Cash, Tuff’a o sırada aktif görevde olduğunu hatırlatır.

Tuff, “Bu, check-in yapmanızı asla engellemedi.” Tuff, ağabeyiyle birlikte geri adım atmamaya devam ediyor. “Söylemek istemezsin, ben söylerim. Missy yüzünden. Ve bu yüzden en başta ayrıldın, değil mi? Öz kardeşin seni böyle çağırıyor ve sen onu geri aramıyorsun bile?”

Cash, “Dünyanın öbür ucunda bir keşif görevindeydim. Evimden 8.000 mil uzaktaydım, kardeşim. Neredeydin?”

Beau Mirchoff
Beau Mirchoff, ‘Ride’da Cash McMurray rolünde. (belirgin)

21 Mayıs bölümünün özeti şu şekildedir: “Valeria nihayet geçmişinin sırlarını açığa çıkarır ve Austin’in sırlarındaki gerçek su yüzüne çıkarak Cash’in karanlık ve tehlikeli bir yere dönüşmesine neden olur.”

Cash ve Tuff’ın kardeşçe dinamiği gerçek hayata da sıçradı. Jake Foy, en küçük McMurray erkek kardeşi oynuyor. “güzel [Mirchoff] ve ben de kardeş gibi anlaşırım” dedi. Dijital Dergi. “Birbirimizle sürekli temas halindeyiz. Beau harika biri ve o bir aile gibi. Beau ile elimden geldiğince uzun süre çalışacağım.”

yeni bölümleri Sürmek Pazar günleri saat 21: 00’de Hallmark Channel’da yayınlanacak. 1. sezon finali Sürmek 28 Mayıs’ta yayına girecek.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/ride-episode-9-preview-cash-tuff-austin-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir