Casey Wilson, Yeni Videoda Sam Asghari ile Seks Sahnesini Çektiğini Hatırlıyor – Hollywood Life


Casey Wilson41, birlikte çalışma deneyimini paylaşıyor Britney Spears‘yeni koca Sam Asgari, 28, yeni bir röportajda. Aktris, Showtime dizisinde iri parça ile şehvetli bir seks sahnesi çekti Kara PazartesiFree Britney hareketinin ortasında üç bölüm boyunca rol aldığı ve SiriusXM’de bir görünüm sırasında samimi anlarda yer almanın nasıl bir şey olduğunu açıkladı. Jess Çağla Gösterisi. “Vahşiydi,” dedi, “uygun” olmak istediğini ve birlikte geçirdikleri süre boyunca Sam’e Britney hakkında soru sormamak istediğini itiraf etmeden önce.

Jess’e “Britney’i gerçekten seviyoruz ve umutsuzca serbest bırakılmasını istedik” dedi. “Açıkça uygun olmak ve sahip olduğumuz binlerce soruyu sormamak istedik.”

Casey Wilson
Casey Wilson, bir televizyon programı için Sam Asghari ile bir seks sahnesi çekti. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Ona soru sormaktan kaçınmak için, kendisinin veya Britney’nin kim olduğu hakkında hiçbir fikri yokmuş gibi davranmasını gerektiren belirli bir yaklaşım izlediğini açıklamaya devam etti. “Biz gibiydik, ‘Dünyaya yeni inen uzaylılar gibi davranalım. Müziğin ne olduğunu bile bilmiyoruz” dedi. “’Gibi, biz o dünyadan değiliz. Biz tiyatrocuyuz.”

Casey, “Bazen Tanrı sizi bir yere ve zamana koyar,” diye ekledi. “Sen seçilmiş birisin. Free Britney’de olanların ortasında birisinin bu adamla seks simülasyonu yapması gerekiyor. Ve bendim.”

Sam Asgari
Sam Asghari, bu yılın başlarında Britney Spears ile evlendi. (Broadimage/Shutterstock)

Casey ve Sam’in seks sahnesi, 2019’da başlayan ve protesto eden şarkıcının hayranlarını içeren büyük Free Britney hareketi etrafında gerçekleşti. özgürlüğü ve uzun süreli koruyuculuğunun sonu için. İddialara göre, iradesi dışında bir akıl sağlığı tesisinde tutulduğu iddia edildi. 13 yıl sonra Kasım 2021’de konservatuarlıktan kurtuldu ve o zamandan beri Sam ile ilişkisi ilerledi.

Muhabbet kuşları Eylül 2021’de nişanlandı ve Haziran’da onun gibi ünlülerin önünde evlendi. selena Gomez ve Drew Barrymore. Ayrıca Nisan’da hamile olduklarını duyurdular ama Britney ne yazık ki gelecek ay düşük yaptığını paylaştı. Düğünlerinden kısa bir süre sonra Sam, Britney ile yaptığı bir röportajda evli olmayı “gerçeküstü” olarak nitelendirdi. Günaydın Amerika. GMA muhabirine “Biliyorsun, bu gerçeküstü dostum” dedi. Will Reeve. “Bir dakika oldu. Bizim için çok geç kalınmıştı. Ve biz bu şeyin bir peri masalı olduğunu hayal ettik ve öyle oldu.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/27/casey-wilson-sex-scene-sam-asghari-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir