Casey Wilson, Sam Asghari ile Seks Sahnesini Çektiğini Hatırlıyor


Casey Wilson öpüp anlatacak biri değil – daha doğrusu öpüp soracak biri değil.

Komedyen, birlikte seks sahnesi çekmenin nasıl bir şey olduğunu açıkladı Sam Asgari-Kim evlenmiş Britney Spears Haziran’da—Özgür Britney hareketinin tüm hızıyla devam ettiği zamanlarda. Yeni bir röportajda Wilson, rol arkadaşının gerçek hayattaki ilişkisini sormak için can attığını, ancak bazı şeyleri söylenmeden bırakmanın daha iyi olacağını düşündüğünü açıkladı.

Wilson, SiriusXM’ler hakkında konuştu Jess Çağla Gösterisi 21 Temmuz’da Asghari ile TV dizisinde çalışmak hakkında Kara PazartesiGiancarlo’yu oynadığı ve Tiff Georgina’yı oynadığı. yardımcı ev sahibi olarak Julia Cunningham Cunningham, “Özgür Britney çıldırdı, çok şey oldu ve sonra Sam Asghari ile settesiniz” dedi. “Nasıldı?”

Wilson, “Bazen Tanrı sizi bir yere ve zamana koyar ve ‘Sen seçilmiş kişisin’ der. “Birinin bu adamla seks simülasyonu yapması gerekiyor. [amid what’s] Free Britney ile oluyor. Ve bendim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339175/casey-wilson-recalls-filming-sex-scene-with-sam-asghari-amid-free-britney-movement?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir