Casey White Mugshot Tutuklandıktan ve Vicky White Öldükten Sonra Serbest Bırakıldı – Hollywood Life


Casey White Mugshot Tutuklandıktan ve Vicky White Öldükten Sonra Serbest Bırakıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Geçersiz/AP/Shutterstock

Casey Beyaz 9 Mayıs Pazartesi günü Indiana, Vanderburgh County’de yetkililerle bir araba kovalamacasının ardından gözaltına alındı. Vicky Beyaz görünüşe göre kendini vuruyor. “Bugün sokaktan tehlikeli bir adam çıktı. Şerif, bir daha asla gün ışığını göremeyecek” dedi. Rick Singleton 38 yaşındaki Casey ve 56 yaşındaki Vicky’nin Alabama’dan kaçtığı Lauderdale County’den Bugün Amerika. Yetkililer, Casey’nin gözaltında kalacağını ve gözlerinin önünden ayrılmayacağını söyledi.

Casey White Mugshot Tutuklandıktan ve Vicky White Öldükten Sonra Serbest Bırakıldı – Hollywood Life
Casey White (Oyuncu/AP/Shutterstock)

Vicky ve Casey, ülke çapında çifti arandıktan sonra tutuklandı. Lauderdale İlçe Hapishanesinde eski bir ıslah müdür yardımcısı olan Vicky, iddiaya göre hüküm giymiş bir suçlu ve cinayet zanlısı Casey’nin kaçmasına yardım etti. Çift, bir polis takibinin Indiana’da bir araba kazasıyla sona ermesinden önce bir haftadan fazla bir süredir kaçaktı.

Casey araçtan indiğinde, “Lütfen karıma yardım edin. Kendini kafasından vurdu ve ben yapmadım.” (başına NBC Haberleri). Ancak Vanderburgh İlçesi Şerif Dave Wedding, ilk bilgilerin Vicky’nin kendini vurduğunu göstermesine rağmen, “adli tabip tarafından kapsamlı bir soruşturma yapılmadan hiçbir şeyi ekarte etmeyeceğiz” dedi.

Casey, eski kız arkadaşını öldürmeye çalışmak ve iki oda arkadaşını kaçırmaktan suçlu bulunduktan sonra cinayete teşebbüs ve adam kaçırma suçlarından 75 yıl hapis cezasını çekiyordu. Haziran ayında, 2015 yılındaki kiralık katil cinayetinden kaynaklanan cinayet suçlamalarıyla yargılanacak. Suçlu bulunursa ölüm cezasına çarptırılabilir.

Şerif Singleton, “Vicky White’a her türlü güvenim vardı” dedi. “Örnek bir çalışan oldu. Onu kışkırtan, böyle bir numara yapmaya iten şey ne? Bilmiyorum. Hiç öğrenebilecek miyiz bilmiyorum.”

Casey White Mugshot Tutuklandıktan ve Vicky White Öldükten Sonra Serbest Bırakıldı – Hollywood Life
Vicky White (Lauderdale County Şerif Ofisi/UPI/Shutterstock)

Vicky iş arkadaşlarına Casey’yi adliye randevusuna götüreceğini söyledikten sonra, akraba olmayan Beyazlar için arama Nisan ayı sonlarında başladı. Çift bir daha geri dönmedi. Yetkililer, ikilinin bir “hapishane romantizmi” geliştirdiğini ve dramatik kaçışlarını planladıklarını belirledi.

Arama, Pazar günü, Evansville, Indiana’da bir araba yıkamada terk edilmiş 2006 Ford F-150 kamyonuyla ilgili bir ipucu sayesinde sona erdi. Oto yıkama sahibi, aracın yanında duran Casey’ye benzeyen bir adamı gösteren güvenlik kamerası görüntülerini sağladı. Vanderburgh County Şerifi, takip eden kovalamacanın, bir memurun “bu suç olayıyla bağlantılı” gri bir Cadillac olan başka bir arabayı tanıdığını sanmasıyla başladığını söyledi. Dave Düğün. “Oradan buraya, muhtemelen sadece üç dakika, bu yüzden çok kısa bir takipti.”

Polisler Beyazların arabasıyla çarpıştı, araba da bir hendeğe çarptı ve yan yattı. Bu noktada Vicky’nin kendini vurduğuna inanılıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/casey-white-mughshot-vicky-white-escape/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir