Casey Affleck, Ben ile Evlendikten Sonra J.Lo’yu Ailesine Hoş Geldi – Hollywood Life


Casey Affleck


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock / Andrew H. Walker/Shutterstock

Casey Affleck47, zahmetine katılmadı Ben Affleck‘ın düğünü Jennifer Lopez 20 Ağustos’ta, yine de yaptı ertesi gün Instagram’daki nikahları kabul edin. bu Deniz kenarında Manchester Tek kardeşiyle ‘kırık bir ilişkisi’ olduğu anlaşılan oyuncu, kendisinin ve ‘Bennifer’in 2000’li yılların başlarından kalma bir fotoğrafını paylaştı. Casey, 53 yaşındaki Jen’i Affleck ailesine resmen karşıladı. tatlı bir mesaj başlığında yeni baldızına ithaf edilmiştir.

Casey Affleck;  Jennifer Lopez
Casey Affleck; Jennifer Lopez (Fotoğraf: Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock / Andrew H. Walker/Shutterstock)

“İyi şeyler beklemeye değer. Burada çarpıklıklar ve dönüşler, yeni başlangıçlar ve eski aşkın yeni rezervuarlarını bulmak var” diye yazdı Casey. “Ailesine hoş geldiniz. Gerçek bir işlev bozukluğuna hazır olun! Şaka yapmak. Şaka yapıyorum. Jen, sen bir mücevhersin. Seni çok seviyoruz!!!” 50 yaşındaki Ben ve Jen, Casey’nin gönderisini “beğenmedi” veya yorum yapmadı, ancak özel bir mesajla nazik sözleri için ona teşekkür etmiş olmaları mümkün.

Casey ve kız arkadaşı, Caylee CowanBen ve Jen’in düğün salonunda gerçekleşen düğününü atladı. Adalet Ligi aktörün Gürcistan’daki mülkü. Konuk listesinde Ben ve Casey’nin annesi de vardı. Chris Anne Boldt, Ben ve Jen’in beş çocuğunun yanı sıra. Eski eşiyle iki oğlu paylaşan Casey yaz anka kuşuevde “ebeveyn yükümlülükleri” vardı, bu yüzden düğünü kaçırdı. İNSANLAR.

HollywoodYaşam ayrıca Casey’nin kız arkadaşına yakın bir kaynaktan kardeşlerin yıllardır “kırık bir ilişki” yaşadığını öğrendi. “Birçok şeyi aynı sayfada görmüyorlar. Gerçek şu ki Casey bu 3 günlük destansı Bennifer gösterisine katılmadı ve düğünlerine gitmeyi reddetti” dedi. “Onlar adına mutlu olmadığından değil, çünkü öyle. Ancak bunun gerekli olduğunu düşünmüyor ve bunun bir parçası olmak istemedi.”

Kardeşinin düğün gününde Casey, Los Angeles’taki Starbucks’ta içecek alırken görüldü. Paparazziler tarafından Ben’in özel gününü neden kaçırdığını sordu, ama cevabını mırıldandı. Umarım Casey ve Ben yakında oturup ilişkilerini düzeltirler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/22/casey-affleck-sends-love-jennifer-lopez-ben-affleck-wedding-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir