Carter Reum kimdir? Paris Hilton’un Kocası Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


  • Paris Hilton, Kasım 2021’de Carter Reum ile evlendi.
  • Tüp bebek yolculukları konusunda açıktılar.
  • Çift, 2023 yılının Ocak ayında bir erkek bebek dünyaya getirdiklerini açıklamıştı.

paris hilton, 41, resmen anne! Otel varisi/DJ/pop kültür ikonu beau ile evlendi Carter Reum, 40, 11 Kasım 2021 Perşembe günü Bel-Air’de ve 24 Ocak’ta, taşıyıcı anne aracılığıyla ilk çocuğu olan oğlunun onunla birlikte dünyaya geldiğini duyurdu. “Zaten kelimelerin ötesinde seviliyorsun” diye yazdı instagram yanında mavi bir kalp emojisi ve bebek elini tutan mükemmel bakımlı bir el.

Aşk hayatı yıllardır gündemdeydi ve bu, onun dördüncü yüksek profilli nişanı oldu. Ancak Carter, Paris’i koşulsuz sevdiğini açıkça belirtti. “Daha ilk buluşmamızdan itibaren gerçek Paris’i tanıyabildim,” diye fışkırdı. “Onun belgeselini ve yakın tarihli savunuculuk çalışmalarını izleyenlerin bildiği gibi, Paris kibar, zeki, azimli, özgün ve harika bir kadın.” Carter, aşırı romantik bir hareketle, Paris’in 40. doğum gününde, arkadaşları ve ailesinin hazır bulunduğu soruyu sordu. İşte Carter hakkında bilinmesi gerekenler:

paris hilton carter reum
PDA’da Paris Hilton ve Carter Reum paketi. (Clint Brewer Fotoğrafçılığı / BACKGRID)

Carter Reum ne yapar?

Carter, erkek kardeşi ile birlikte Courtney Reum“tüketici ürünleri, teknoloji ve medya bağlantı noktasında işleri hızlandıran bir marka geliştirme ve yatırım şirketi” olan M13’ü kurdu. Orta. 25 yaşındaki Carter, “içki deneyiminden sıkılmıştı” ve 2016 yılında Luxco tarafından satın alınan birinci sınıf bir alkollü içecek şirketi olan VEEV’i birlikte kurdu. önemli bir tesiste oluşturulacak. VEEV’in satışı ile birlikte yatırım firmaları olan M13’ü kurdular ve bildirildi 2016’da şirket, düzinelerce girişime 100 milyon dolarlık yatırım yaptı.

Carter ve Courtney’nin babası W.Robert Reum, aynı zamanda Chicago yurttaşlık işleri ve hayırseverlikle de ilgilenen tanınmış bir işletme yöneticisi. 4 Şubat 2017’de vefat etti. O Ekim ayında, Carter ve Courtney sevgi dolu bir mektup kaleme aldılar. takdir ona. “Babamızın birçok inanılmaz özelliği var: sevgisi, hırsı, atletizmi, mizah anlayışı, zekası ve liste uzayıp gidiyor. Ancak, öğretemeyeceğiniz gizli bir silah kalitesi var: sağduyu. Bunun heyecan verici olmayabileceğini biliyorum, ancak tartışmasız bir lider ve insan için en az takdir edilen özelliklerden biri, ”diye yazdı, kasten merhum babalarına şimdiki zamanda atıfta bulundu.

Paris Hilton ve Carter Reum Ne Kadar Süredir Birlikte?

Carter ve Paris’in ilişkisi, Ocak 2020’de bir Altın Küre sonrası partisinde öpüşürken ve kucaklaşırken görüldüklerinde halka açıldı. Aşkları birkaç hafta önce, 2019’un sonunda sessizce başladı. Bu, Paris’in nişanını bitirdikten sonraki ilk ciddi ilişkisiydi. Chris Zylka Kasım 2018’de.

Paris Hilton & Carter Reum Nasıl Tanıştı?

paris hilton carter reum
Carter Reum ve Paris Hilton dışarıdayken el ele tutuşurlar. (Clint Brewer Fotoğrafçılığı / BACKGRID)

Carter, “Gwyneth Paltrow arkadaş çevresi” içindedir. E! Haberler. Site, Carter ve Paris’in aynı çevrede koşan ve onu vuran ortak arkadaşlar aracılığıyla tanıştığını bildirdi! Paris, Chris’ten ayrılmasından sonra “kendime zaman ayırmanın” tadını çıkarıyordu ama sonunda Carter’la tanıştığında yoluna devam etmeye hazırdı!

Carter Reum Bir Yazardır

Carter tanınmış bir yazardır. Carter, erkek kardeşi ile birlikte 2018’in S’sini yazdı.hortcut Girişiminiz: Siperlerden Alışılmadık Tavsiyelerle Başarıyı Hızlandırın.

Carter Reum’un Değeri Ne Kadar?

Carter Reum’un 300 milyon dolar değerinde olduğu tahmin ediliyor. Votka şirketi VEEV’i gelirinin yedi katından fazlasına sattı ve çeşitli iş girişimlerinden ve yatırımlarından etkileyici bir geçim sağladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-carter-reum-entrepreneur-3867792/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir