Carter Reum ile Bebeğinin 1. Fotoğrafına Bakın – Hollywood Life


paris hilton carter reum


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

paris hilton nihayet erkek bebeğinin bir görüntüsünü dünyayla paylaşıyor. Paris, ilk çocuğunu kucağına aldığını açıklamasından bir ay sonra, kocasıyla paylaştığı küçüğünün ilk fotoğrafını yayınladı. Carter Reum. Fotoğraflarda, burada görebileceğinizParis küçük oğlunu tutuyor, Phoenix Barron Hilton Reum, omzunda, Carter yaklaşıp Paris’in alnını öperken. Başka bir çekimde Paris, bebeğini yüzüne yaklaştırıyor ve dudaklarına bir öpücük konduruyor.

Paris ve Carter, Kasım 2021’de evlenmeden önce bile sosyetik, bebek sahibi olma yolculukları konusunda açıktı. Paris, Carter’la ilişkisinin üzerinden henüz bir yıl geçmeden, 2020’de koronavirüs pandemisinin ortasında yumurtalarını dondurma sürecine başladı. “Sürekli evdeydim ve tonlarca hazır yumurtam, embriyom var” dedi Paris, Tamron Salonu Ağustos 2021’de. “Carter ve ben, ilişkimizin tam anlamıyla altı ayında bunu yapmaya karar verdiğimiz için çok mutluyum. Hemen sonsuza kadar olduğumuzu biliyorduk.

paris hilton carter reum
Paris Hilton ve Carter Reum bir etkinlikte. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Embriyolar aslında taşıyıcı anneye yerleştirildikten sonra, Paris özel bebek planları hakkında ağzını sıkı tuttu. Oğlunun doğumunu dünyaya duyurana kadar değildi. instagram 24 Ocak’ta hayranları onun bebek sahibi olma hayalinin nihayet gerçekleştiğini biliyordu. 41 yaşındaki Paris, daha önce kendisinin ve Carter’ın “üç veya dört çocuk” istediğini söylemiş ve Ocak 2021’de ikizleri bile düşündüklerini itiraf etmişti, yani bu küçüğün geldiği yerde daha fazlası olabilir!

Paris ve Carter yıllardır birbirlerini tanıyorlar, ancak 2019’un sonunda bir aile toplantısına kadar yeniden bağlantı kurmadılar. Chris Zylka. Carter, Şubat 2021’de evlenme teklif etti ve ikisi bir yıldan kısa bir süre sonra evlendi. “Bir aile kurmak için sabırsızlanıyoruz. Çok heyecanlıyız, ”dedi Paris, Şubat 2022’de yaptığı bir röportajda. “Sadece programıma zaman ayırmaya çalışıyoruz çünkü devam eden çok fazla projem var.” Neyse ki, bir yıldan kısa bir süre sonra zamanlama doğruydu ve Paris ve Carter ailelerini genişletmeyi başardılar!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/paris-hilton-son-first-photo-carter-reum-phoenix/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir