Çarşamba için Kemikleri Donduran İlk Teaser’ı izleyin


Netflix’in ilk teaser’ı Çarşamba Kendimiz söylersek, dizi hep birlikte tamamdır.

Flama, 1 Haziran’da kendi ilan ettiği “pazarlama hilesini” yayınladı ve bir sevgiliye bir bakış attı Addams Ailesi karakter: Şey. Evet, ürkütücü ve ürkütücü Addams ailesine yardım eden bedensiz el, yaklaşan Çarşamba Addams merkezli dizi hakkında haber bekleyenlere bir mesaj verdi. Çarşamba.

Fragman oynatılırken yara izi olan Şey, “Uyarıma kulak ver,” diye uyardı. “Ağır bir korku yaklaşıyor. Adı…Çarşamba.”

Ancak teaser, Netflix’in 6 Haziran’da başlayacak olan Geeked Week’in ortasında merakla beklenen dizi için resmi bir ilk görünümün geldiğini vaat ettiği için güncelleme burada durmadı.

Çarşamba yıldızlar Çığlık‘s Jenna Ortega Nevermore Academy’de öğrenci olarak yeni bir maceraya başlayan 16 yaşındaki itibarlı karakter olarak. Netflix’in “uykusuz, doğaüstü bir gizemle dolu” olarak tanımladığı dizi Çarşamba gününü “o ortaya çıkan psişik yeteneğinde ustalaşmaya, yerel kasabayı terörize eden korkunç bir öldürme çılgınlığını engellemeye ve onu içine çeken cinayet gizemini çözmeye çalışırken” takip edecek. ebeveynler 25 yıl önce.”

Oh, bir de tüm genç öğrencilerin başına bela olan o sinir bozucu ilişkiler var!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333120/see-the-creepy-and-kooky-first-teaser-for-netflix-s-wednesday-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel