Çarşamba Hediye Rehberi: 14 Ürkütücü, Çılgın, Gizemli ve Garip Buluntu


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

bir sır değil ki Addams Ailesi Netflix yan dizisi, Çarşamba, temelde herkesin kalbini kazandı. ikinci sezonunu izlemek için can atıyorsanız Çarşamba, Bu hediye kılavuzu, sizin ve sizin için her şeye sahiptir. Çarşamba-takıntılı arkadaşların ikinci sezonun çıkış tarihine kadar sıkı durması gerekiyor.

Çarşamba gününün ailesinin ona on altıncı yaş günü için hediye ettiği tahnitçilik setini bu listede bulamasanız da, Çarşamba günkü popüler platform makosen ayakkabıların benzerleriEnid’den esinlenilmiş basmalı tırnaklar bu muhtemelen Çarşambayı utandırırdı, Morticia’s mükemmel pigmentli mor ruj ve senin çok kendi kurdele!

Bu gizemli güzellik için okumaya devam edin Çarşamba-ilham verici hediye rehberi—gereken tek uyarı etiketi, bazı spoilerların ileride olması!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1356088/14-creepy-kooky-mysterious-and-ooky-lessigreaterwednesdaylessigreater-gifts-for-fans-of-the-addams-family?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir