Çarşamba Addams Oyuncusu 64 Yaşında Öldü – Hollywood Life


Çarşamba Addams Oyuncusu 64 Yaşında Öldü – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu

Eski çocuk yıldız Lisa Loring 64 yaşında öldü. Aktris felç geçirdikten sonra 28 Ocak’ta vefat etti, kızı doğruladı Çeşitlilik. “Huzur içinde ve iki kızının da elinden tutarak gitti” Vanessa Foumberg onaylanmış. Lisa en çok orijinal dizide Çarşamba Addams’ı canlandırmasıyla tanınıyordu. Addams Ailesi 1960’ların sonlarında durum komedisi, yakın zamanda yeniden canlandırılan bir rol Jenna Ortega Netflix dizisi için, Çarşamba.

Lisa’nın arkadaşı, Laurie Jacobson64 yaşındaki kişinin hayatını kaybetmesiyle ilgili daha fazla bilgi verdi. Facebook İleti. Laurie’nin gönderisi, Lisa’nın 25 Ocak’ta felç geçirdiğini ve bunun “sigara ve yüksek tansiyondan” kaynaklandığını ortaya çıkardı. “Üç gün yaşam destek ünitesinde kaldı. Dün ailesi onu çıkarmak gibi zor bir karar verdi ve dün gece hayatını kaybetti. O, popüler kültür duvar halısına gömüldü ve kalbimizde her zaman Çarşamba Addams olarak yer aldı.” Laurie, Lisa’yı “güzel, nazik, sevgi dolu bir anne” olarak tanımladı.

Lisa Loring
Lisa Loring, 2016’da halka açık nadir bir etkinlikte. (Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu)

Addams Aile iki sezon sürdü ve sona ermesinin ardından Lisa, Southampton Pruitts1966 ve 1967’de bir sezon yayınlandı. Daha sonra CBS pembe dizisinde rol aldı. Dünya dönerken 1980’den 1983’e kadar. Lisa’nın oyunculuk kariyeri büyük ölçüde 1990’larda sona erdi. imdb için kredi Çin mahallesinden aşağı yol ve Doktor Omurga 2014 ve 2015’te.

Lisa Loring
Çarşamba Addams olarak Lisa Loring. (Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu)

Oyunculuğu geride bıraktıktan sonra, Lisa özel hayatında çok şey yaşadı. 1973 yılında henüz 15 yaşındayken evlendi. Lisa çocukluk aşkıyla evlendi. Farrell Foumbergve Vanessa adında bir kızları oldu. Ancak evlilik bir yıl sonra sona erdi. O evlenmeye devam etti Doug Stevenson 1981’de bir kızları oldu, Marianne1984’te.

Lisa’nın üçüncü kocası Jerry ButlerMerhum aktris, Jerry’nin kariyerinin ilişkilerine getirdiği baskı konusunda açıktı. İkisi 1992’de boşandı. Lisa daha sonra 2003’te dördüncü kez evlendi ve evlendi. Graham Zengin. 2014 yılına kadar resmen boşanmamış olsalar da, 2008’de ayrılmadan önce beş yıl birlikteydiler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/30/lisa-loring-dead-stroke/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir