Carrie ve Aidan Yeniden Birleşiyor – Hollywood Life


Yarının ne getireceğini asla bilemezsin. Carrie Bradshaw riske girer ve eski nişanlısı Aidan Shaw’a ulaşır. Ve Aynen Böyle 2. sezon fragmanı. E-postasında son on yılda nasıl olduğunu merak ettiğini yazıyor. Bu eski alevlerin bir araya gelip son 10 yılı yakalaması uzun sürmez.

Sarah Jessica Parker John Corbett
Carrie ve Aidan rolünde Sarah Jessica Parker ve John Corbett. (Maks)

Aidan, parmaklarını şıklatmadan önce Carrie’ye, “Seninle burada oturmak, sanki 10 yıl gibi bir şey…” diyor. Akşam yemeği randevularında bir kahkahayı paylaşırlar. Bu ikisinin yolları en son, tutkulu bir öpücüğü paylaştıkları Abu Dabi’de kesişmişti. Dışarıdaki tüm Team Aidan nakliyecileri için, bu ikisi arasındaki kimya hala canlı ve iyi durumda!

Bu arada Miranda, yeni aşkı Che ile “gerçekten aptalca mı yoksa tamamen özgürleştirici” bir şey mi yaptığını merak ediyor. Balayı aşaması bu ikisi için sona eriyor gibi görünüyor. “Senin kim olduğunu bilmiyorum,” diyor Miranda, Che’ye. “Bana söylemediğin bir şey mi var?” Fragmanın bir noktasında Miranda, Brooklyn’deki evine dönmüş gibi görünüyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, Charlotte York-Goldenblatt şut çektikten sonra kendini kaybeder. Charlotte eve sarhoş gelince Harry, Lily ve Rock şaşkına dönüyor!

Cynthia Nixon
Miranda rolünde Cynthia Nixon. (Maks)

11 bölümlük ikinci sezon Ve Aynen Böyle 22 Haziran’da Max’te prömiyer yapacak. Prömiyerde 2 yepyeni bölüm yer alacak ve takip eden 9 bölüm her hafta Perşembe günleri yayınlanacak.

2. sezon fragmanının yayınlanmasından bir gün önce, hayranlar bunu öğrendi Kim Cattrall 2. sezon finalinde Samantha Jones rolünü yeniden canlandıracaktı. Daha önce canlandırma için geri dönmeyeceğini söyleyen Kim, Mart 2023’te bir sahne çekmişti. sarah jessica parker. 1. sezonda, Samantha’ya karakterler arasında birkaç kez atıfta bulunuldu ve Carrie ile metinler paylaştı. Daha sonra, Carrie, Big’in küllerini Paris’e yaydıktan sonra ekran dışında buluştular.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/and-just-like-that-season-2-trailer-carrie-aidan-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir