Carrie ve Aidan Epic Sezon 2 Fotoğraflarında Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life


sarah jessica parker


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Hbo/Darren Star Productions/Kobal/Shutterstock

Bu BÜYÜK haberler. Resmi Ve Aynen Böyle Instagram hesabı yepyeni fotoğraflar yayınladı sarah jessica parker ve John Corbett Carrie Bradshaw ve Aidan Shaw olarak. New York City caddesinde yürürken el ele tutuşuyorlar. “Şşt. Kimseye söyleme, ”altyazı okudu.

sarah jessica parker
Carrie ve Aidan rolünde Sarah Jessica Parker ve John Corbett. (Hbo/Darren Star Productions/Kobal/Shutterstock)

Gizemli alaylardan sonra, hepimizin istediği ve ihtiyaç duyduğu onay buydu. HBO Max ayrıca yaptığı açıklamada, “John Corbett’in dizinin ikinci sezonunda yer alacağını doğrulayabiliriz. Ve Aynen Öyle… ancak şu anda paylaşacak ek bilgiye sahip değiliz.”

Carrie ve Aidan’ın “e-posta yoluyla iletişim kuracakları” ve “özellikle buharlı bir sahne de dahil olmak üzere şahsen yeniden bir araya gelecekleri” bildiriliyor. New York Postası. İçeriden biri, bir “öpücük olacağını” söyledi. Umalım da bilgisayarı çökmesin.

Carrie ve Aidan’ın ekrandaki buluşması hayranlar için uzun zaman oldu. Carrie ve Aidan ilk olarak 3. sezonda bir araya geldi. Seks ve Şehir, ancak Carrie, Aidan’ı Big ile aldattığında ilişkileri aniden sona erdi. Çift, 4. sezonda yeniden bir araya geldi ve nişanlandı, ancak ilişkileri sonunda dağıldı.

Aidan, evlenmeye ve çocuk sahibi olmaya devam ederken, Carrie, Big ile evlendi. Carrie ve Aidan, sırasında Abu Dabi’de öpüştüler. Seks ve Şehir 2kimyaları, ilişkilerinin ilk günlerindeki kadar heyecan vericiydi. Ve Aynen Böyle Carrie’nin ölümcül bir kalp krizi geçirdikten sonra Big’in yasını tutmasıyla başladı.

SJP
Sarah Jessica Parker ve John Corbett “Sex and the City”de. (Hbo/Darren Star Productions/Kobal/Shutterstock)

John başlangıçta çok bölümlü bir yay için geri döneceğini söyledi.e Seks ve Şehir revival’ın ilk sezonu, ancak HBO Max asla onaylamadı ve olmadı. Aidan’ın 2022’de dizinin ikinci sezonu öncesinde geri döneceğine dair raporlar yeniden dolaştı. Şimdi, resmi.

Ek olarak Ve Aynen BöyleJohn’un önümüzdeki ikinci sezonda yer alması planlanıyor. Babanla Nasıl Tanıştım gibi Hilary Duff’ın yeni aşk ilgisi. Dizi aynı zamanda başrolde Kim Cattrallsırasında John’un rol arkadaşı olan SATC koşmak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/and-just-like-that-carrie-aidan-season-2-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir