Carrie Underwood’un Oğlu Tura Başlarken Onu Öpüyor – Hollywood Life


Carrie Underwood'un Oğlu Tura Başlarken Onu Öpüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Richard Shotwell/AP/Shutterstock

Carrie Underwood başlarken evde iki özel hayranı vardı Denim Ve Rhinestones tur. 39 yaşındaki country şarkıcısı oğlunun bir klibini paylaştı İşaya, 7, izleyicilerden ona öpücükler sallayarak ve üfleyerek Instagram, kalabalığın üzerinden uçarken. Carrie’nin oğlu, salıncakta uçarken seyircilerden annesini aradığı için video süper sevimliydi.

Isaiah neşelenirken, küçük oğlunun Yakup, 3, gösteri başladıktan kısa bir süre sonra uyuyakalmıştı. Ekranda Carried, iki oğlu arasındaki farklar hakkında şaka yaptı. “Biri bana öpücükler gönderiyordu… Biri mışıl mışıl uyuyordu” diye yazdı. Altyazıda, küçük oğlunun gösteri için nasıl çok uykulu olduğundan da bahsetti. “Tatlı çocuklarım annelerinin ilk şovunu izlemeye geldiler! Jakey, en azından rüyalar diyarına gitmeden önce birkaç şarkı yakaladı” diye yazdı.

Carrie, her iki çocuğu da eski NHL oyuncusu kocasıyla paylaşıyor Mike Fisher, 42. amerikan idolü şap ve hokey yıldızı 2010’da düğümü tekrar bağladı. Videoda, Isaiah kalabalığın üzerinden uçarken onu tutan kişi gibi görünüyordu. İki çocuğun katıldığı konser, 15 Ekim Cumartesi günü Greenville, Güney Carolina’daki turun açılış gecesiydi.

Carrie Underwood'un Oğlu Tura Başlarken Onu Öpüyor – Hollywood Life
Carrie ve kocası, Walk of Fame yıldız töreninde oğulları Isaiah ile poz veriyor. (Richard Shotwell/AP/Shutterstock)

Carrie’nin son turnesi, “Blown Away”, “Jesus, Take The Wheel” gibi şarkılar da dahil olmak üzere kariyerinin her yerinden performans gösteren hit parçaları içeriyor ve hepsini klasik “Before He Cheats” ile kapatıyor. Sonbahar turuna çıkmadan önce Carrie, hayranlarını tur için heyecanlandırmak için festivallerde ve ödül törenlerinde tonlarca tek seferlik performans sergiledi. Ağustos’ta bir sürü hit şarkının yanı sıra Denim Ve Rhinestones, CMA festivalinde bir görünüm sırasında. Ayrıca göz kamaştırıcı kot yeleği ve botlarıyla iHeart Country müzik festivalinde Mayıs ayında bir görünüm için albüm başlığına eğildi.

Country şarkıcısı, Nisan ayında CMT Müzik Ödülleri’nde de muhteşem bir performans sergiledi. “Ghost Story”nin hayranlık uyandıran bir performansını sergiledi ve hatta onun için eve iki ödül bile aldı. Jason Aldean işbirliği “Seni Sevmeseydim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/carrie-underwood-son-kisses-tour-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir