Carrie Underwood’un En Büyük Fitness Sırları Açığa Çıktı


Carrie Underwood Bir zamanlar İsa’nın direksiyona geçmesi için şarkı söylemiş olabilir, ancak taşralı süperstar iş fitness rutinine geldiğinde tam kontrole sahip.

Carrie’nin eğitmeni, 40 yaşındaki “en adanmış, tutarlı insan” Kara Havva E’ye söyledi! İkilinin Bodyarmor Lyte ile ortaklığını tanıtırken haberler. “Spor salonunun içinde veya dışında yaptığı her şeye tüm varlığının yüzde 100’ünü veriyor. Çok odaklanmış, motive olmuş ve her zaman iyi bir ruh hali içinde.”

Eve, seanslarının birlikte çalıştıkları 13 yıl boyunca geliştiğini, ancak odak noktasının her zaman kuvvet antrenmanı olduğunu açıkladı. Eve, “Tamamen yontulduğu ve şartlandırıldığı noktada,” dedi. “Yani şimdi ayrıntılar üzerinde çalışıyorum.”

Eve, 90 dakikalık antrenmanları sırasında “Before He Cheats” şarkıcısına squat, deadlift, kürek çekme ve pres gibi temel bileşik kaldırma hareketlerinde rehberlik edecek, çünkü bunlar işe yarıyor ve hangi yaşta olursanız olun size paranızın karşılığını en iyi şekilde veriyorlar. sen.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368916/carrie-underwood-s-biggest-fitness-secrets-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir