Carrie Underwood Yeni Albümünü Duyururken Denim Mini Elbiseyi Rocks – Hollywood Life


Carrie Underwood, son albümünün kapağında ‘Denim & Rhinestones’ şarkısını sallıyor ve rekor düşüşünün yaz sürüm ayrıntılarını hayranlarıyla paylaşıyor.

Carrie Underwood yeni bir albüm geliyor! Ödüllü country şarkıcısı az önce onu paylaştı Instagram’a muhteşem albüm kapağı Perşembe günü, değişen renklerde kot ve tokaları olan çarpıcı bir kot mini elbise giyiyor. Ayrıca omuzlarında asılı, kollarında ışıltılı gümüş püsküllü bir kot ceket giydi. Işıltılı detaylara sahip mavi ve mor renkli bir odanın karşısında duran Carrie, bu görünümü imzalı dökümlü sarı bukleleri ve ışıltılı makyajıyla eşleştirdi.

Daha fazla bekleyemem!! 10 Haziran’da yeni bir albümüm var! Denim & Rhinestones için hazırlanın!” Oklahoma yerlisi gönderiye, albüm adını ve çıkış tarihini ayrıntılı olarak açıkladı. “Gece yarısı ET’de başlayan ön sipariş! ?? #DenimAndRhinestones”

“Kot ve yapay elmaslar” estetiği, yakın zamanda Las Vegas’taki ihtisasının başlangıcında benzer bir bakış attığı için Carrie’nin aşina olduğu bir şey. “Seni Sevmeseydim” şarkıcısı, country müzikte kadınlar hakkında “parlak ve çekicilik” olduğunu, “taşlarını” ve “gardırop değişikliklerini” ne kadar sevdiklerini de ekledi. Bir numarada, ülkeyi ikonik bölgeye getiren benzersiz, gümüş renkli bir “NASHVEGAS” ceketi giydi. Ceketin altında ayrıca “UNDERWOOD” yazılıydı ve renkli tasarımlar ve arkada püsküller vardı. Carrie ceketi parlak, açık mavi püsküllü bir elbisenin üzerine giydi.

Carrie Underwood
Carrie Underwood, Las Vegas’taki ikametgahında (AFF-ABD/Shutterstock).

“Before He Cheats” şarkıcısı kesinlikle olağanüstü kostümleri ve performanslar, etkinlikler ve kırmızı halı etkinlikleri için giydiği kıyafetlerle tanınıyor. Pazar günü Las Vegas’ta yapılacak 2022 Grammy Ödülleri’ne geldiğinde de oldukça iyi bir açıklama yaptı. Ülke yıldızı, yüksek profilli etkinlikte kırmızı halıda yürürken, ombre renk detaylı kabarık altın bir eteğe giden altın, payetli korsajlı bir elbise giyerken kesinlikle parlıyordu.

Carrie’nin Grammy gece görünümü, düz bir şekilde şekillendirilmiş ve sırtından aşağıya doğru dökülen saçlarıyla tamamlandı. Parlak elbiseyi dengelemek için koyu renk göz makyajını sallarken makyaj görünümü de yerindeydi. Ayrıca, sarkan gümüş küpelerle süslenmiş ve kocası da ona katılmıştı. Mike Fisherödül töreninde bir randevu gecesi için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/carrie-underwood-new-album-photo/

Yorum yapın