Carrie Ann Inaba’nın DWTS Premiere Görünümünün Arkasındaki Tüm Detaylar


Carrie Ann Inabaprömiyer gecesi için topluluk Yıldızlarla Dans? Her yerde onlarca.

Henüz Disney+’a gitmediyseniz, yarışma programının 31. sezonu 19 Eylül’de büyük bir patlamayla başladı. Sezonun ilk bölümü için efsanevi yargıç “yeni bir başlangıç” sembolizmini birleştirmeye karar verdi. onun çarpıcı glam geldiğinde. (Görünüşü, dalgalı bir yaka ile tamamlanmış, tamamen beyaz, tam uzunlukta bir elbise içeriyordu).

E’ye özel olarak “Disney+ ile yeni bir bölüme başladık ve bu çok heyecan vericiydi, bu yüzden tüm görünümümü yeni bir başlangıç ​​fikrine göre seçtim” dedi. Haberler. “Ayrıca ‘eski Hollywood’, göz alıcı bir tarz seçtim çünkü eski olan her şey yeniden yeni. 31 sezondur bu panelde olmak benim için büyük bir onurdu ve Disney+ ile yeniden başlamak için bu fırsata sahip olmak harika bir yol. bu muhteşem gösteriyi kutlayın.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347020/carrie-ann-inaba-s-dancing-with-the-stars-premiere-night-look-deserves-a-10-all-the-glam-details?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir